عکسی عذاب آور برای هواداران استقلال+ببینید

بالاخره باشگاه فولاد بالاخره روی یک شایعه چند هفته‌ای صحه گذاشت و وریا غفوری را به جمع نفرات خود اضافه کرد، بازیکنی که آخرین جام قهرمانی لیگ را به عنوان کاپیتان بالای سر برده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ وریا غفوری 34 ساله که پیش‌تر تصویر حضورش در تمرین فولاد منتشر شده بود، در حالی به این تیم پیوست که در اردوی ترکیه شاگردان نکونام حاضر نشده بود اما در نهایت مذاکراتش با این تیم به نتیجه رسید و قرارداد را امضا کرد.او دو روزی با فولاد تمرین کرد و اگرچه حمیدرضا گرشاسبی دلیل تاخیر در انتقال وریا را «مذاکره بر سر مسائل مالی» عنوان کرده و شایعات پیرامون عدم اجازه برای امضای قرارداد او را کذب دانسته بود، اما اگر مشکلی هم در این زمینه وجود داشت با تلاش مدیریت فولاد رفع و این بازیکن در فصل آینده عضو مهمی از فولاد مدعی خواهد بود. او محبوب و مورد احترام از استقلال جدا شد و دیدن بازیهایش در فصل جدید بخشی از کنجکاوی فوتبالی‌ها خواهد بود.

pasdkit5

وریا از لیگ شانزدهم پیراهن استقلال را برتن داشت و شش فصل در ترکیب این تیم به میدان رفت و به عنوان کاپیتان این تیم محبوبیت خارق‌العاده‌ای به دست آورد. انتقال غفوری از استقلال به فولاد در حالی رقم می‌خورد که مهدی شیری دیگر مدافع راست شناخته شده فولاد است و به این ترتیب دو مدافع راست فصل گذشته پرسپولیس و استقلال، فصل آینده را در فولاد حضور خواهند داشت. البته گمان می‌رود که وریا در این فصل بیشتر به عنوان یک وینگر به میدان برود. فولاد خوزستان پیش از این فعالیت خوبی در بازار تابستانی با جذب نفراتی مثل اشکان دژاگه، احسان پهلوان، سعید آقایی، مجید علیاری، علی قربانی، فرشید اسماعیلی، کریستوفر کنت و ... داشت، اما بدون تردید حضور وریا غفوری در این باشگاه، بیش از دیگران نگاه‌ها را معطوف به این تیم سرخپوش جنوبی خواهد کرد.

ت ت
کدخبر: 99904 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها