پایان شیرین اردوی ترکیه برای استقلال؛ بردهای اروپایی ساپینتو

استقلال از 4 بازی تدارکاتی در اردوی ترکیه، دو برد مهم مقابل تیم‌های سطح اول ترکیه و آذربایجان به دست آورد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، استقلال ریکاردو ساپینتو، با ورود خریدهای جدید کامل‌تر شده و او با دست باز، به اردوی ترکیه رفت. اردویی که علاوه بر آماده‌سازی، فرصت هماهنگی بیشتر بازیکنان با سرمربی استقلال در بازی‌های دوستانه بود. آبی‌های پایتخت، در این مدت 4 بازی دوستانه برگزار کردند که پنجشنبه، آخرین آن‌ها مقابل سومقاییت آذربایجان انجام شد. استقلال یک بازی دوستانه هم با الوکره قطر داشت که استقلالی‌ها بخاطر خستگی زیاد بازیکنان‌شان، از آن انصراف دادند.

اولین بازی استقلال در اردوی ترکیه، روبروی گنچلربیرلیغی برگزار شد. تیمی که در سطح دوم فوتبال ترکیه بازی می‌کند. استقلال در این بازی، به مساوی صفر-صفر رسید. فاتح کاراگومروک، تیم رده هشتم سوپرلیگ ترکیه دومین حریف استقلال بود. ساپینتو و بازیکنانش، موفق شدند این تیم سوپرلیگی را با دو گل امیرعلی صادقی، ستاره جوان‌شان شکست دهند. تنها باخت استقلال، مقابل کچی اورن گوجو رقم خورد. تیم سطح دومی فوتبال ترکیه، توانست در بازی با استقلال 2-1 به پیروزی برسد. آخرین بازی استقلال، با سومقاییت تیم رده ششم لیگ برتر آذربایجان بود. بازی که شاگردان ساپینتو، توانستند با تک گل مهدی مهدی‌پور برنده از آن بیرون بیایند. دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی این بازی را از نزدیک تماشا کرد.

دو برد، مقابل دو تیم از سطح اول فوتبال ترکیه و آذربایجان، شروع خوبی برای استقلال با سرمربی جدیدش محسوب می‌شود. حتی اگر این نتایج، در بازی‌های دوستانه به دست آمده باشند. ساپینتو فصل آینده، قرار است رویاهای بزرگی را برای استقلال عملی کند. شروع لیگ مقابل سپاهان اما، اهمیت آماده‌سازی و هماهنگی استقلال پیش از شروع فصل را بیشتر کرده است. آن‌ها باید تا پیش از هفته اول لیگ، به اوج آمادگی برسند و بتوانند مقابل سپاهان با مربی و ستاره‌های سرشناسش، نتیجه خوبی بگیرند. 

ت ت
کدخبر: 99893 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها