اتهام سنگین به گل‌محمدی/دلال‌ها برای پرسپولیس بازیکن خریده اند!

پیشکسوت پرسپولیس گفت: مگر دلالها می‌گذارند پرسپولیس طبق نیازش بازیکن بگیرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، رحیم یوسفی بازیکن اسبق پرسپولیس درباره قرعه مسابقات پرسپولیس و عدم جذب فوروارد تمام کننده اظهاراتی را مطرح کرد.

نظر شما درباره قرعه کشی پرسپولیس در لیگ بعدی چیست؟

تیمی که می‌خواهد برای قهرمانی بجنگد برایش فرقی نمی‌کند که قرار است با چه تیمی بازی کند. یا اینکه قرار است قرعه اش سخت باشد یا آسان. چون بالاخره همه تیم‌ها باید با هم بازی کنند. با نفراتی که پرسپولیس جذب کرده توقعات از این تیم بالا رفته است.

خبر دارید که مردم در رابطه با جذب فوروارد نوک اعتراض داشتند و جلوی باشگاه تجمع کردند؟

باشگاه چه کار کند؟ باشگاه چشمش به دهان سرمربی تیم است. قطعاً کادرفنی تا الان فوروارد نوک نخواسته که باشگاه هم سراغش نرفته. همانطور که بقیه بازیکنان پرسپولیس طبق نظر گل محمدی جذب شده اند فوروارد هم باید با نظر او جذب می‌شد. این مشکل به کادر فنی برمی‌گردد.

تعدادی از پیشکسوتان معتقدند یارگیری باشگاه پرسپولیس در این فصل دلال محور بوده است تا مربی محور! نظر شما چیست؟

۱۰۰ درصد با این موضوع موافقم. کلا پرسپولیس در این یکی دو سال بازیکنانی گرفته که به دردش نخورده اند. مثلاً سه تا بازیکن خارجی را جذب کرد که هیچ تیمی در این مدت آنها را نخواست. چطور وقتی شهریار مغانلو به پرسپولیس آمد بعد از یکسال سپاهان با یک پول درشت او را جذب کرد و برد، ولی هیچکس تمیروف را نخواسته. این بازیکن بیخ ریش پرسپولیس مانده است. این نشان می‌دهد یارگیری پرسپولیس دلال محور است.

به نظر شما پرسپولیس هنوز یک مهاجم شش دانگ لازم دارد؟

صد درصد لازم دارد. من مانده ام با این نفرات خوبی که گرفته اند چرا یک مهاجم نگرفتند؟ آن زمان که هول شده بودند و اول فصل میلیارد، میلیارد پول به پای بازیکنان می‌ریختند نمی‌دانستند در پستهایی بازیکن می‌گیرند که ما خودمان بازیکن داشتیم؟ تنها پستی که ما بازیکن نداشتیم فوروارد نوک بود که همان یکی را هم نگرفتند. در سایر پست‌ها ما خودمان بازیکن داشتیم ولی رفتند ۲۰ میلیارد، ۲۰ میلیارد پول دادند و بازیکن خریدند.

نظرتان در رابطه با بازی هفته اول پرسپولیس مقابل ذوب آهن چیست؟

اگر می‌خواهیم قهرمان شویم باید همه تیم‌ها را از سر راه برداریم. ذوب آهن و سپاهان و استقلال ندارد همه را باید شکست بدهیم. یکسری از بازی‌ها هم شش امتیازی است که آنها خیلی مهم‌تر هستند. قطعاً پرسپولیس باید از همین هفته اول با برد لیگ را شروع کند.

مسابقه با استقلال در هفته دوازدهم قرعه کشی شد. نظرتان در این باره چیست؟

فکر می‌کنم با توجه به اینکه پرسپولیس ۷ بازیکن جدید جذب کرده هرچه دربی دیرتر برگزار شود برای ما بهتر است. چون نفرات‌مان با هم هماهنگ‌تر می‌شوند. دربی هفته دوازدهم بیشتر به نفع پرسپولیس است.

کدخبر: 99611 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین