پدیده ای که ناگهان به ورطه انحلال لغزید!

با وجود اینکه تیم های دسته اولی تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در فصل جدید مسابقات لیگ یک آغاز کرده اند از شروع تمرینات تیم شهر خودرو خبری نیست.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو در تلاش بود امتیاز تیم را به مشهدی ها واگذار کند که فعلا در این زمینه موفق نبوده است و به همین خاطر زمزمه های انحلالش به گوش می رسد. تیمی که فصل گذشته یکی از تیم های حاضر در لیگ برتر بود و حتی حضور در لیگ قهرمانان آسیا را هم تجربه کرده است.مدیران شهرخودرو که تیم‌شان با بدهی حدود ۲۰ میلیارد به میروسلاو و کوزین مواجه است و هم‌چنین بدهی‌های سنگین به بازیکنان داخلی دارد، بعد از سقوط تیم مشهدی به دنبال واگذاری امتیاز آن بودند و در طی روزهای گذشته جلساتی برای واگذاری امتیاز انجام شده اما با وجود قیمت‌گذاری ۲۴ میلیاردی، توافقی برای فروش امتیاز صورت نگرفته تا در فاصله کمتر از یک ماه تا شروع لیگ یک، تکلیف تیم مشهدی نامشخص باشد.

امروز شهردار مشهد هم در خصوص گلایه های تیم شهر خودرو از شهرداری مشهد پیرامون عدم حمایت از این تیم صحبت کرد و گفت: «بحث ما فقط فوتبال نیست. ورزش که فقط فوتبال نیست. فوتبال یک ورزش پرطرفدار است و ما هم این را قبول داریم، حرف ما این است که این کار وظیفه ما نیست. وظیفه اصلی متوجه متولیان آن است که همان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان می‌شوند. اگر کمکی در زیرساخت‌ها لازم باشد، ما در خدمتیم، اما اینکه شهرداری تیم‌داری کند، اینگونه نیست. »

به هر صورت اگر شرایط به همین منوال باشد هیچ بعید نیست شهر خودرو منحل شود. به خصوص که پنجره این تیم بسته است و بازیکنان زیادی از تیم شهرخودرو جدا شده اند.

کدخبر: 99581 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین