درخواست مهم ساپینتو از مدیران استقلال

ساپینتو از مدیران استقلال خواسته علاوه بر پیکان چند بازی دوستانه دیگر هم با تیم های لیگ برتری قبل از شروع لیگ داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اردوی استقلال در ترکیه روز جمعه به پایان می‌رسد و آنها به سوی تهران پرواز خواهند کرد ولی پرونده برگزاری دیدارهای تدارکاتی آبی‌پوشان با خاتمه اردوی خارجی آنها بسته نمی‌شود. استقلالی‌ها باید در تهران هم چند بازی دوستانه برگزار کنند و این دقیقاً همان مسئله‌ای است که سرمربی پرتغالی تیم روی آن اصرار فراوان دارد.ریکاردو ساپینتو به عوامل باشگاه تأکید کرده حتماً شرایط برای برگزاری چند مسابقه دوستانه پیش از آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر را فراهم کنند و کار به گونه‌ای جلو برود که او قبل از ۲۱ مرداد تمام شاگردانش را در شرایط مسابقه داشته باشد و هماهنگی میان تیم هم افزایش پیدا کرده باشد.

طبق برنامه تدوین شده قرار است استقلالی‌ها پس از بازگشت به تهران سه یا چهار بازی تدارکاتی داشته باشند. آنها حتی می‌توانند با تیم‌های لیگ برتری که در هفته‌های آغازین فصل به مصاف‌شان می‌روند هم برنامه بازی دوستانه بگذارند. گفتنی است اولین حریف استقلال بعد از بازگشت به کشور پیکان خواهد بود.

کدخبر: 99329 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین