رونمایی از عادت عجیب یک مدیر مطرح لیگ برتری!

یکی از مدیران لیگ برتری برای همه اقداماتش دست به استخاره می‌زند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، اتفاقات فوتبال ایران را می‌شود عجیب‌ترین اتفاقات فوتبالی در تمام دنیا دانست. بااینکه حداقل در ظاهر و روی اسم فوتبال ایران سال‌ها است حرفه‌ای شده، اما هنوز هم اخبار و شایعات زیادی در خصوص اتفاقات عجیب و غریب در فوتبال ایران شنیده می‌شود. سال‌ها است که صحبت‌هایی در خصوص جادوگری و رمالی در فوتبال ایران شنیده می‌شود یا از این دست از اخبار جالب.

در همین فضا هستند بازیکنان، مربیان و مدیرانی که عادات جالب و گا‌ها عجیبی هم دارند و این عادات را هم ترک نمی‌کنند. مثلا در گذشته داشتیم مربیانی که فقط با یک دست لباس کنار زمین می‌آمدند یا بازیکنانی که فقط یک مدل و رنگ کفش می‌پوشیدند و ... حالا در اتفاقی جالب، شنیده می‌شود یکی از مدیران مطرح لیگ برتری عادت جالبی دارد.این مدیر لیگ برتری برای هر اقدامی که انجام می‌دهد استخاره می‌کند و اگر استخاره بد بیاید آن اقدام را انجام نمی‌دهد. برای مثال این مدیر قرار بود چند معاون را به بدنه تیم مدیریتی باشگاهش اضافه کند، اما بعد از استخاره گرفتن و بد آمدن استخاره از این اقدامش پشیمان شد.

گفتنی است این مدیراز کوچکترین اقدام تا بزرگترین اقدام برای باشگاهش را با استخاره پیش می‌برد و معتقد است که انجام استخاره در بهتری پیش رفتن امورات باشگاه کمک می‌کند.

ت ت
کدخبر: 99315 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها