شاهکار عجیب باشگاه و بی اطلاعی سرمربی سرخپوشان

در حالی که مربی خارجی تیم تراکتور به دنبال دروزاه‌بان است، مسئولان این باشگاه بدون هماهنگی با او یک دروازه‌بان خوب را به راحتی از دست دادند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، تیم تراکتور برای فصل پیش رو به یک دروازه‌بان نیاز دارد. جالب است که مسئولان این باشگاه به خواست قربان بردیف مذاکرات رسمی را برای جذب فرزین گروسیان ، دروازه‌بان تیم صنعت‌نفت آغاز کردند. این دروازه‌بان با صنعت نفت یک فصل دیگر قرارداد دارد و مسئولان باشگاه تراکتور سرکیسه را شل کردند تا موجبات رضایت نفتی‌ها را فراهم کرده و رضایت‌نامه گروسیان را بگیرند.این اقدام باشگاه تراکتور از این جهت عجیب است که آنها همین چند هفته قبل حسین پورحمیدی، دورازه‌بان خود را به راحتی از دست دادند. تراکتوری ها ، پورحمیدی را که قرضی به تیم آلومینیوم داده بودند در ازای پوریا آریاکیا به طور قطعی به تیم آلومینیوم واگذار کردند. پورحمیدی از نظر کیفی به هیچ وجه قابل مقایسه با گروسیان نیست. او هم جوانتر است و هم یکی از بهترین دروازه‌بانان فصل قبل لیگ برتر بود و از چند باشگاه پیشنهاد داشت.

عجیب است که تراکتوری‌ها در شرایطی که خود به دروازه‌بان نیاز دادشتند چنین مهره خوبی را که هنوز دو فصل دیگر با آنها قرارداد داشت به آلومینیوم دادند و حالا خود برای جذب گروسیان دست به دامن مسئولان باشگاه صنعت نفت شدند؟با این حال بردیف که از این حرکت عجیب تراکتوری‌ها بی خبر است در این پست احساس نیاز کرده و خواهان یک دروزاه‌بان به عنوان رقیب جدی محمدرضا اخباری است!

کدخبر: 99311 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

نظرسنجی

آیا سیدابراهیم رئیسی در یک سال ریاست جمهوری انتظارات شما را برآورده کرده است؟
پربیننده‌ترین