چرا این مهاجم حاضر نیست به پرسپولیس برگردد؟

کریم انصاری فرد در صورتی که تصمیم به حضور به تیم‌های ایرانی بگیرد می‌تواند همین دستمزد و حتی بیشتر را از تیم‌های ایرانی دریافت کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ کریم انصاری فرد در سن ۳۲ سالگی علاقه ای به بازگشت به لیگ برتر و بازی در تیم‌های ایرانی ندارد. این در حالی است که او در لیست خروجی تیم آاک آتن قرار گرفته است و پیشنهادات جدیدی که به دست او رسیده است شرایط مالی اش به اندازه دوران حضور در تیم فصل گذشته اش نیست و او دستمزد جدید را می‌تواند از تیم‌های ایرانی دریافت کند.آنطور که رسانه‌های یونانی گزارش داده‌اند لامیا ۱۹۶۴ از تیم‌های حاضر در لیگ برتر یونان و هم چنین گراس هاپرز سوییس خواهان بخدمت گیری مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران هستند اما دستمزدی که برای این بازیکن در نظر گرفته اند به اندازه دستمزدش در تیم آاک آتن نیست. کریم دستمزدش در این باشگاه ۵۰۰ هزار یورو بود و به نظر می‌رسد در تیم جدید ۳۰۰ هزار یورو دستمزد خواهد گرفت.

کریم انصاری فرد در صورتی که تصمیم به حضور به تیم‌های ایرانی بگیرد می‌تواند همین دستمزد و حتی بیشتر را از تیم‌های ایرانی دریافت کند. اما عدم بازگشت کریم به لیگ برتر و بازی برای پرسپولیس یک دلیل مهم دارد. او به دلیل زندگی زناشویی دراین برهه از زمان قادر به بازگشت به ایران نیست. به این خاطر که همسر کریم؛ الکساندر صوفیا با اصالت یونانی - آمریکایی که فارغ التحصیل رشته روانشناسی از یکی از دانشگاههای آمریکا می‌باشد، در زمینه دریانوردی فعالیت دارد و صاحب یک شرکت بزرگ حمل و نقل به اسم IMEQ می‌باشد.او به این خاطر نمی‌تواند به همراه کریم به تهران بیاید و باید در یونان بماند تا به کارهای تجاری‌اش بپردازد و کریم هم ترجیحش این است که به فوتبال خود در اروپا ادامه دهد.

کدخبر: 99088 تاریخ انتشار
در رسانه های دیگر بخوانید
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
دیگر رسانه ها