راز بزرگ سرمربی استقلال در فضای مجازی

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی تیم استقلال که روز گذشته قرارداد رسمی‌اش با این باشگاه را امضا کرد ظاهراً علاقه زیادی به مسابقات اتومبیلرانی دارد. ساپینتو در صفحه شخصی‌اش که بیش از ۳۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد تنها صفحه ۲۲ نفر را دنبال می‌کند تا مشخص شود بیشتر علاقمند به چه چیزهایی است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ او علاوه بر صفحات همسر و اقوام درجه یکش که بین این ۲۲ صفحه قرار دارند به تازگی و از روز گذشته صفحه رسمی باشگاه استقلال در اینستاگرام و صفحه مدیرعامل باشگاه جدیدش مصطفی آجرلو را نیز دنبال کرده است.اما نکته جالب توجه در صفحه ریکاردو ساپینتو حضور هفت راننده اتومبیلرانی در جمع صفحاتی است که ساپینتو آن‌ها را دنبال می‌کند. ظاهراً سرمربی جدید استقلال کنار فوتبال، علاقه زیادی هم به اتومبیل و مسابقات اتومبیلرانی دارد. جالب است که این علاقه مندی تنها مختص به یک سبک مسابقات نیست. ساپینتو صفحه یکی از رانندگان مسابقات صحرا، چند راننده پیست و دو راننده مسابقات کارتینگ و رِیس را هم دنبال می کند که در نوع خود جالب است.

سرمربی پرتغالی استقلال علاقه ای به فوتبال ندارد!

نکته جالب تر اینکه بین صفحه هایی که ریکاردو آنها را دنبال می کند هیچ یک از دوستان فوتبالی و یا سازمان های بین المللی فوتبال مثل فیفا، فدراسیون فوتبال پرتغال، کنفدراسیون فوتبال اروپا و از این دست وجود ندارند. تنها صفحات فوتبالی فعلی که ریکاردو که او آنها را دنبال می کند و به ورزش اصلی این مربی ربط دارند صفحه باشگاه استقلال و البته مدیرعامل این باشگاه است احتمال اینکه ریکاردو در دوران اقامتش در ایران سری هم به مسابقات اتومبیلرانی کشورمان بزند زیاد است. چون هم تیمی سابق لوئیس فیگو علاقه زیادی به مسابقات اتومبیلرانی در سبک های مختلف دارد

کدخبر: 91949 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین