کی روش از آنچه در آینه می بینید به تیم ملی نزدیک تر است!

​صدای پاس کارلوس کی روش پشت درهای تیم ملی به گوش می رسد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ تیم تولید محتوای فدراسیون فوتبال روز گذشته خبری را از طریق یکی از خبرگزاری ها منتشر کرد مبنی بر این که میرشاد ماجدی مخالف سرسخت برگشتن کارلوس کی روش است و اعلام کرده به هیچ وجه راضی به برگشت او نیست اما چون وزارت ورزش هزینه های تیم ملی در جام جهانی را می دهد، احتمال دارد از بالاتر از فدراسیون فوتبال به میرشاد ماجدی فشار بیاورند کارلوس کی روش برگردد.از همان لحظه انتشار این خبر می شد حس زد صدای پاس کارلوس کی روش نزدیک تر از قبل به گوش مسئولان فدراسیون فوتبال رسیده و آن ها از همین الان در حال زمینه سازی برای این موضوع هستند.

چرا چنین خبری منتشر شد؟

جواب این سوال خیلی ساده است؛ تیم تولید محتوا در حال زمینه سازی برای برگشت احتمالی کارلوس کی روش است که اگر چنین اتفاقی رخ داد، به موافقان اسکوچیچ و کسانی که با کی روش زاویه دارند اعلام کنند برگشتن مرد پرتغالی خارج از اختیارات فدراسیون بوده است.

کی روش - تیم ملی را جدی بگیرید

امروز شنیدیم موضوع بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی ایران جدی شده است. گویا موضوع برگشت کی روش از حیطه اختیارات فدراسیون موقت فراتر رفته است. عده ای به این موضوع فکر می کنند که برای جام جهانی کارلوس کی روش را روی نیمکت تیم ملی ایران بنشانند و اتاق فکری هم برای این موضوع تشکیل شده است. این اتاق فکر به این نتیجه رسیده فدراسیون موقت توانایی کنترل فدراسیون و تیم ملی را ندارد. به همین دلیل هم این اتاق فکر دست به کار شده و برای اینکه تیم ملی ایران بیش از این لطمه نبیند، می خواهد کی روش را به تیم ملی برگرداند.

دو دستگی در تیم ملی

درباره شایعه بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی ایران در اردوی ملی پوشان هم دو دستگی ایجاد شده است: دسته اول کسانی هستند که با کارلوس کی روش کار کردند و به شدت موافق برگشت او هستند. دسته دوم بازیکنانی هستند که با اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شدند یا در زمان سرمربیگری اسکوچیچ، در اردوی تیم ملی قدرت گرفتند و اصلا علاقه ندارند دوباره با یک سرمربی سختگیر مثل کی روش کار کنند.

مذاکره با کی روش؛ خارج از فدراسیون، قبل از مرحله تصمیم گیری

همانطور که گفتیم کسانی پشت این قضیه هستند که تصور می کنند فدراسیون موقت دیگر توانایی اداره امور را ندارد و کسانی که در این فدراسیون هستند، به فکر لابی و رایزنی برای مجمع هشت شهریورماه هستند. در شرایط فعلی موضوع برگشت کارلوس کی روش به ایران خارج از فدراسیون فوتبال در حال پیگیری است ولی هنوز به مرحله تصمیم گیری نرسیده است.در صورتی که تصمیم برای بازگشت کارلوس کی روش نهایی شود، احتمالا مذاکرات با مرد پرتغالی آغاز خواهد شد.احتمالا فدراسیون فوتبال برای آن که اقتدار خود را به نمایش بگذارد، این موضوع را با قدرت تکذیب می کند، همانطور که با وجود وویس کارمند فدراسیون، جر و بحث میان اسکوچیچ و میرشاد ماجدی را تکذیب کرد.

در واکنش به این تکذیب احتمالی پیشاپیش به این بخش از گزارش سفارشی تیم تولید محتوا توجه کنید؛ ماجدی به هیچ وجه راضی به مذاکره با کی روش نیست. سرپرست فدراسیون فوتبال ماندن اسکوچیچ در جام جهانی ۲۰۲۲ را تضمین نکرده اما مقابل هرگونه مذاکره با کی روش ایستادگی کرده و تمایل به بازگشت او ندارد. با این حال با توجه به اینکه خارج از فدراسیون فوتبال قرار است بودجه قابل توجهی صرف آماده سازی تیم ملی ایران برای حضور مقتدرانه در جام جهانی ۲۰۲۲ شود، بعید نیست شروطی را نیز برای پرداخت پول بابت جذب سرمربی خارجی جدید تیم ملی تعیین کنند که ماجدی و تمام دست‌ اندرکاران فدراسیون ناچار به تبعیت از آن باشند.

به نظر شما این متن چیزی غیر از زمینه چینی برای بازگشت کی روش و بی تقصیر نشان دادن فدراسیون در این اتفاق احتمالی است؟ 

کدخبر: 91816 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین