ساپینتو:استقلال به بردن عادت کرده است/مجیدی کار خارق‌العاده‌ای انجام داد

سرمربی جدید استقلال گفت:استقلال همیشه به برنده شدن عادت دارد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، ریکاردو ساپینتو در مراسم معارفه خود به عنوان سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: اول از همه تشکر می کنم از آجورلو که مرا به باشگاه استقلال دعوت کرد، تشکر می‌کنم و خیلی خوشحالم اینجا هستم.  استقلال یکی از بزرگ ترین تیم های جهان است. نزدیک به 40 میلیون هوادار دارد.

*استقلال همیشه به برنده شدن عادت دارد

او افزود: استقلال همیشه به برنده شدن عادت دارد. سال گذشته قهرمان لیگ شده و بازی ها را پی در پی می برد. اکنون لحظه ای است که آرزوی رسیدن به آن را داشتم و حتی در خواب رویای اینجا بودن را داشتم.یکی از بهترین لحظه ها و تجارب زندگی من خواهد بود و امیدوارم با تلاش همدیگر بتوانیم قهرمانی دیگری را رقم بزنیم.

* فقط به برد فکر خواهیم کرد

ساپینتو عنوان کرد: به همه شما عزیزان می گویم همیشه روحیه جنگندگی را حفظ کرده و به برد فکر خواهیم کرد. از اینجا به همه تیم (در اینجا مترجم به جای استقلال نام تراکتور را به عنوان قهرمان به کار برد) کادرفنی و سرمربی بابت قهرمانی در فصل گذشته تبریک می گویم. هچنین به مربی قبلی فرهاد مجیدی تبریک می گویم که کار خارق العاده ای انجام داد. 

*دلیل بردهای پیاپی استقلال، دفاع منسجم و کیفیت بازیکنان بود

سرمربی جدید استقلال تصریح کرد: بازی های زیادی را از استقلال دیدم و باید بازی های زیادی را هم ببینم. این را هم باید بگویم دلیل بردن استقلال، کیفیت بازیکنان بود. در دفاع خیلی منسجم عمل می کردند. خیلی به عنوان یک خانواده می جنگند و با هم هستند.

*باید حس جنگندگی خود را از قبل بیشتر کنیم

ساپینتو عنوان کرد: خیلی رقابت پرفشاری بود و هیچ باختی نداشتند. خیلی فصل عالی را سپری کردند و باید این روند در آینده ادامه داشته باشد. آینده ای که فصل بعد است. می دانیم مسئولیت خطیری بر گردن ما است. همه تلاش می کنند امسال قهرمانی را بگیرند. اطمینان دارم جنگنده تر از همیشه کار خواهیم کرد. باید بیشتر از همیشه آماده باشیم و حس جنگندگی خود را از قبل بیشتر کنیم.

کدخبر: 91777 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین