وریا غفوری در مسیر علی دایی

از حدود دو ماه پیش و در فروردین ماه سال جاری این موضوع در رسانه‌های ورزشی مطرح شد که هفت نفر از بازیکنان تیم استقلال در پایان لیگ برتر بیست و یکم قرارداد شان با این تیم به پایان می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ عارف غلامی، روزبه چشمی، رافائل سیلوا، سعید مهری، آرمان رمضانی، وریا غفوری و مهدی مهدی پور (تحت شرایطی خاص) بازیکنانی بودند که قراردادشان در پایان فصل گذشته لیگ برتر به پایان می‌رسید و باشگاه باید در صورت نیاز قرارداد آنها را تمدید می‌کرد. در این حد فاصل برخی اتفاقات پیرامون کاپیتان سرشناس تیم استقلال موجب شد تا اما و اگرهایی در ارتباط با ادامه همکاری باشگاه استقلال با این بازیکن بر سر زبان‌ها بیافتد. به یاد داریم شبی که استقلال در اهواز (هفته بیست و هفتم) مقابل فولاد به میدان رفت در پایان بازی کاپیتان تیم استقلال در گفتگو با رسانه‌ها نسبت به وضعیت معیشتی هموطنانش معترض شده و از مسئولین خواست به فکر شرایط اقتصادی مردم باشند. موضوعی که پس از آن باعث ش شایعه ممنوع التصویر شدن وریا غفوری نیز در رسانه‌ها مطرح شود.

اما اتفاقی که طی ۴۸ ساعت گذشته سوالات جدیدی را در ذهن هواداران ایجاد کرده مصاحبه معنی دار وریا غفوری بود! کاپیتان تیم استقلال از جمله بازیکنانی بود که در شب آخر مسابقات استقلال و در هیاهوی جشن قهرمانی در گفتگو با خبرنگاران از آمادگی خود برای تمدید قراردادش با باشگاه استقلال خبر داد اما به گفته خودش در این مدت و با اینکه صراحتاً اعلام کرده حاضر است قراردادش را تمدید کند ظاهراً هیچ تماسی از سوی مسئولان باشگاه استقلال با وی گرفته نشده است. نکته عجیب‎تر این که در ۴۸ ساعت اخیر پس از گله گذاری وریا غفوری از باشگاه استقلال همچنان مدیران این مجموعه نسبت به این موضوع سکوت اختیار کرده‌اند.

موضوع دیگری که این ماجرا را پیچیده‌تر می‌کند این است که هیچ یک از دیگر بازیکنان بدون قرارداد استقلال تا این لحظه چنین صحبت‌هایی را انجام نداده‌اند. عارف غلامی، روزبه چشمی، سعید مهری، آرمان رمضانی و مهدی مهدی پور هم جزو همین دسته بازیکنان هستند که قراردادشان تمام شده اما تنها وریا غفوری بوده که گفته؛ «هیچکس از باشگاه با من تماس نگرفته تا برای تمدید قرارداد اقدام کنم». اتفاقی مشابه با آنچه در رابطه با علی دایی پس از جدایی از باشگاه سایپا رخ داد.

زمانی که علی دایی از باشگاه سایپا اخراج شد در واکنش به اخراجش صحبت‌هایی را در رابطه با برخی اعضای هیئت مدیره وقت باشگاه انجام داد که ظاهراً نباید آنها را عنوان می‌کرد. همین موضوع به شکلی غیررسمی‌موجب شد تا از همان زمان به بعد دایی بیکار بماند و این شایعه مطرح شود که به مدیران باشگاه‌های فوتبالی تاکید شده به هیچ عنوان علی دایی را به عنوان سرمربی به خدمت نگیرند!

شایعه‌ای که هرگز نه تکذیب شد و نه تایید! ولی بارها و بارها در فضای مجازی و حتی در رسانه‌های رسمی‌کشور مطرح و درباره آن صحبت شد. حالا و با توجه به اتفاقات اخیر مربوط به وریا غفوری این موضوع مطرح است که چرا دیگر بازیکنان بدون قرارداد استقلال نسبت به عدم تماس مسئولان باشگاه لب به گله گذاری باز نکرده اند و این تنها وریا غفوری بوده که صحبت کرد و گفت: «هیچ کس سراغ مرا نمی‌گیرد».

کدخبر: 91213 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین