استقلال در انتظار تصمیم ستاره اصفهانی!

ستاره سابق استقلال و تیم ملی در سال منتهی به جام جهانی به دنبال آن است تا بهترین تصمیم را اتخاذ کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، علی کریمی یکی از ستاره های فوتبال ایران در سال های گذشته بود که طی چند ماه قبل با بدشانسی مواجه و مدتی از سطح اول فوتبال و همچنین تیم ملی دور شد. کریمی که تا قبل از مصدومیت اخیر پای ثابت اردوهای تیم ملی بود و یکی از گزینه های اصلی دراگان اسکوچیچ برای تقویت خط هافبک محسوب می‌شد، در ابتدای فصل گذشته از لیگ قطر به سوپرلیگ ترکیه و کایسری اسپور پیوست.کریمی اگرچه شرایط خوبی در تیم ترکیه ای داشت، اما مصدومیتی که برایش پیش آمد و منجر به عمل جراحی او شد، باعث شد تا چند ماه از میادین دور بماند.هافبک سابق استقلال و سپاهان که محبوبیت زیادی هم نزد طرفداران این دو تیم دارد، از حدود یکماه قبل با بهبودی کامل تمریناتش را با کایسری شروع کرد اما با توجه به پایان مسابقات لیگ ترکیه فرصتی برای بازی پیدا نکرد و فعلا مشغول استراحت است.

این ستاره 28 ساله حالا چند روزی است با پایان رقابت های لیگ ترکیه به ایران برگشته و در شهر خودش یعنی اصفهان حضور دارد. درباره کریمی و آینده فوتبالی اش شایعات متعددی وجود دارد. در فضای مجازی گمانه زنی های متعددی پیرامون بازگشت احتمالی کریمی به استقلال مطرح شده اما این مساله هرگز به طور رسمی مطرح نشده است.کریمی بیشتر دوران فوتبالش را خارج از کشور توپ زده و سابقه پوشیدن پیراهن دیناموزاگرب کرواسی، لوکوموتیو زاگرب، الدحیل قطر، القطر و کایسری اسپور ترکیه را دارد، همواره نشان داده علاقه زیادی به لژیونر بودن و پیشرفت در کشورهای دیگر دارد. با این حال او هر وقت در ایران حضور داشته نیز یکی از ستاره های تیمش بوده و این را می‌شود از آخرین فصل حضورش در استقلال به خوبی متوجه شد.

از طرف دیگر با توجه به انگیزه های ویژه کریمی برای رفتن به جام جهانی قطر او در یکی از حساس ترین مقاطع زندگی‌اش قرار گرفته است. کریمی قبل از جام جهانی روسیه نیز یکی از مردان مورد اعتماد کارلوس کی‌روش بود اما مدتی قبل از این تورنمنت مصدومیتی که از ناحیه کمر برایش پیش آمد باعث شد تا او در لیست 23 نفره قرار نگیرد. حالا کریمی امیدواری زیادی دارد حالا که مصدومیت جدیدش هم برطرف شده و مشکلی برای بازگشت به فوتبال ندارد، بتواند درخشش گذشته را تکرار کند و یکی از 23 بازیکن اعزامی به جام جهانی قطر باشد.برای این منظور شاید بازگشت به لیگ ترکیه و جا افتادن در ترکیب کایسری اسپور با توجه به اندک زمان باقیمانده تا جام جهانی یک ریسک بزرگ برای کریمی باشد. طبیعتا او می‌تواند با درخشش در ترکیب یک تیم ایرانی زودتر از حد معمول نظر کادرفنی تیم ملی را جلب کند و برای حضور در جام جهانی استارت بزند.

با همه این مسائل این ستاره اصفهانی فعلا در شهر خودش مشغول استراحت است و واکنشی هم به شایعاتی که در فضای مجازی منتشر می‌شود، ندارد. او احتمالا منتظر تعیین تکلیف کامل تیم های لیگ برتری ایران و البته پیشنهاد های خارجی اش خواهد ماند و عجله ای نخواهد داشت تا بهترین تصمیم را برای آینده فوتبالی خود اتخاذ کند.

کدخبر: 90655 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین