دلیل باورنکردنی الکس نوری برای استقلالی نشدن!

معاون حقوقی باشگاه استقلال علت عدم توافق با الکساندر نوری را ارائه پیشنهادی اعلام کرد که با عزت و منزلت ایرانیان سازگار نبوده است!

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، الکس نوری سرمربی ایرانی – آلمانی نزدیک ترین شخص به نیمکت استقلال در روزهای گذشته بوده است. فردی که تا پای توافق با آبی ها نیز پیش رفت اما ناگهان و بنا بر ادعای مدیران استقلال، با ارائه پیشنهادات جدید و سنگین، باعث شکست در روند مذاکرات شده است.

فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال در مورد اینکه علت عدم توافق با الکس نوری چه مسئله ای بوده است، گفت: مشکل ایشان چیز خاصی نبود. در مذاکرات که با مربیان پیش می رود، فقط مسائل مالی نیست.همانطور که عرض کردم، یکی از مسائل این است که در میان چهار، پنج گزینه ای که هست، وقتی اسمی لو می رود، همه فکر می کنند آن فرد گزینه نهایی می شود.

سمیعی صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: در نهایت به مربی این پالس ها ارسال می شود که قرارداد او بسیار پایین بوده است و ما 4، 5 برابر این قیمت می توانیم قرارداد را ببندیم. علت این است که مدیران تحت فشار هواداران هستند و شما هر شرایطی بگذارید، آنها مجبورند قبول کنند. این اطلاعات را می فرستند و متأسفانه طرف مقابل فکر می کند که می تواند هر شرایطی را تحمیل کند. البته ایشان گزینه اصلی نبود ولی جزو لیست ما بود که این را تکذیب نمی کنم. برخوردی شد و یک پیشنهادی داد شد که آن پیشنهاد با عزت و منزلت ایرانیان سازگار نبود.

کدخبر: 90630 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین