جزئیات درگیری فیزیکی اسکوچیچ و ماجدی

سرمربی تیم ملی که دیروز برای پیگیری مطالباتش به فدراسیون فوتبال رفته بود، دیداری با سرپرست موقت فدراسیون داشت که چندان دوستانه از آب در نیامد!

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، برخی کارمندان فدراسیون فوتبال ادعا می کنند صدای داد و فریاد میرشاد ماجدی و دراگان اسکوچیچ را در جلسه طولانی شان شنیده اند. دراگان اسکوچیچ برای پیگیری مطالبات خود به فدراسیون فوتبال رفت و با سرپرست موقت فدراسیون دیدار داشت. گفته می شود در این جلسه طولانی، میرشاد ماجدی از اسکوچیچ بابت مصاحبه های ملی پوشان و اعضای کادر فنی تیم ملی گلایه کرده و گفته انتظار نداشته سرمربی تیم ملی به بازیکنانش اجازه بدهد این گونه علیه فدراسیون حرف بزنند و خودش هم کمبودهای اردوی تیم ملی را بزرگنمایی کند و در گفتگو با رسانه ها به زبان بیاورد.گویا این حرف میرشاد ماجدی که با دلخوری و به روایتی با داد و فریاد بیان‌ شده، واکنش تند دراگان اسکوچیچ را در پی داشته و سرمربی تیم ملی هم تاکید کرده او هم انتظار نداشته خودش و اعضای کادر فنی این همه حقوق عقب افتاده داشته باشند.

از فدراسیون فوتبال خبر می‌رسد میرشاد ماجدی ابتدا قصد نداشته اسکوچیچ را به حضور بپذیرد و اعلام کرده به حدی از دست او به خاطر مصاحبه های پخش شده از تلویزیون شاکی است که ترجیح می‌دهد فعلاً با او روبرو نشود اما دراگان اسکوچیچ که پیگیر مطالبات خود است، اصرار کرده باید سرپرست موقت فدراسیون فوتبال را ببیند.راست و دروغش گردن راوی که می گفت اصرار او منجر به برگزاری یک جلسه طولانی میان سرپرست موقت فدراسیون و سرمربی تیم ملی شد و در این جلسه بارها طرفین صدای خود را برای طرف مقابل بلند کردند.

کدخبر: 90339 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • سروان شهید رضا کریمی از کارکنان تیپ ۵۵ هوابرد شیراز سه شنبه ۱۴ تیرماه در حین اجرای عملیات آموزش چتربازی دچار سانحه شد…