بعد از شهباززاده یک ستاره دیگر هم آبی‌پوش می‌شود!

باشگاه سپاهان در حالی که این روزها هنوز سرمربی خود را معرفی نکرده در حال از دست دادن بازیکنان کلیدی خود برای فصل آینده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ بعد از پیوستن دانیال اسماعیلی فر و سروش رفیعی به پرسپولیس خبرهایی در خصوص توافق قطعی سرخ‌ها با گولسیانی مدافع گرجستانی این تیم هم شنیده می‌شود و احتمالا این بازیکن هم به زودی سرخپوش خواهد شد.اما ماجرای جدایی بازیکنان سپاهان به همین جا ختم نشده و این بار این استقلال است که سراغ چند ستاره این تیم رفته است. امروز باشگاه استقلال رسما اعلام کرد که سجاد شهباززاده را به عنوان اولین خرید خود به خدمت گرفته است تا مهاجم سپاهانی‌ها هم این تیم را ترک کند.

هدف بعدی آبی‌ها هم مدافع سپاهان اصفهان است. محمد نژادمهدی که قرارداد دوساله اش با تیم اصفهانی به پایان رسیده است مذاکرات خود را به عنوان بازیکن آزاد با آبی‌ها آغاز کرده و گفته می‌شود به توافق اولیه با استقلال رسیده است. دیگر بازیکن مد نظر استقلال از سپاهان محمدرضا حسینی است که البته این انتقال تا حدودی غیرممکن به نظر می‌رسد چرا که این بازیکن مانند نورافکن با تیم اصفهانی قرارداد دارد. به این ترتیب سپاهان هرگز اجازه جدایی به او و نورافکن را نخواهد داد.

کدخبر: 90301 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین