لیست بازیکنان مورد نظر استقلال لو رفت

قرارداد ۷ بازیکن تیم فوتبال استقلال به پایان رسیده و وضعیتشان برای فصل آینده در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، با گذشت حدود دو هفته از جدایی فرهاد مجیدی اما مدیران باشگاه استقلال هنوز نتوانسته‌اند جایگزینی برای او پیدا کنند. همین امر باعث شده چند بازیکن که قراردادشان با استقلال به پایان رسیده حالا وضعیتشان برای فصل آینده در شرایط نامشخصی قرار بگیرد.اغلب بازیکنان استقلال با این باشگاه قرارداد دارند و در این میان فقط ۷ نفر، بازیکن آزاد هستند. وریا غفوری، عارف غلامی، رافائل سیلوا، روزبه چشمی، سعید مهری، آرمان رمضانی و محمد دانشگر، بازیکنانی هستند که احتمالا پس از معرفی سرمربی جدید وضعیتشان مشخص خواهد شد.

در این میان روزبه چشمی و محمد دانشگر بازیکنانی هستند که مدیران استقلال قصد دارند آن‌ها را در تیم حفظ کرده و طی یکی دو روز آینده برای تمدید قرارداد به باشگاه فرا خوانده شوند. این در شرایطی است که جدایی رافائل سیلوا و سعید مهری قطعی شده و آرمان رمضانی هم که فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرده بود شاید از جمع آبی‌پوشان جدا شود.

علاوه بر این، عارف غلامی مدافع ملی‌پوش استقلال که در اردوی قطر حضور داشته حالا با بازگشت به ایران قرار است به ساختمان باشگاه رفته و با مسوولان استقلال صحبت کند. در شرایطی که گفته می‌شد غلامی از لیگ پرتغال پیشنهاد داشته اما به احتمال زیاد این بازیکن در استقلال ماندگار شود. همچنین ماندن وریا غفوری، به پس از انتخاب قطعی سرمربی استقلال موکول شده است.با این حال شنیده می‌شود که مدیران استقلال طی یکی دو روز آینده با این ۷ بازیکن تماس گرفته و قرار است در اوایل هفته جاری به باشگاه فرا خوانده شده و بر اساس اولویت نفرات، مذاکراتی را با آن‌ها انجام دهد.

کدخبر: 90184 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین