گزینه استقلال قراردادش را تمدید کرد

سید مهدی رحمتی که در هشت هفته پایانی فصل اخیر لیگ برتر و سه دیدار مرحله یک‌چهارم تا فینال جام حذفی هدایت آلومینیوم را برعهده داشت و عملکرد خوبی روی نیمکت اراکی‌ها بر جای گذاشته بود، قراردادش با این باشگاه را تمدید کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ این سرمربی که در نخستین بازی به‌عنوان سرمربی آلومینیوم اراک توانست به پیروزی مقابل تراکتور دست پیدا کند و بعد از تساوی خارج از خانه برابر فجر سپاسی شیراز، دو برد متوالی در جام حذفی در جدال با پرسپولیس و خلیج فارس ماهشهر داشته باشد، حضور در دیدار پایانی این رقابت‌ها را هم تجربه کرد و همراه تیمش نایب‌قهرمان شد.

سیدمهدی رحمتی که در هشت مسابقه لیگ برتری با آلومینیوم اراک دو پیروزی برابر تراکتور و صنعت نفت، پنج مساوی و تنها یک شکست خارج از خانه مقابل گل‌گهر سیرجان داشت، به دلیل عملکرد موفق روی نیمکت اراکی‌ها قراردادش به‌صورت خودکار و به مدت یک فصل تمدید شد ولی این باشگاه بازهم نسبت به ادامه همکاری با وی نظر مثبت داشت. قرارداد کاپیتان سابق تیم ملی و استقلال در زمان پذیرش سرمربیگری آلومینیوم به شکلی بسته شد که در صورت حضور تیمش در فینال جام حذفی یا کسب رتبه تک‌رقمی، به مدت یک فصل دیگر تمدید می‌شود که این اتفاق به‌صورت خودکار افتاد و قرارداد رحمتی و اراکی‌ها تا پایان لیگ بیست و دوم تمدید شد.

اما اعضای هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم روز گذشته تشکیل جلسه دادند و تاکید کردند تا برنامه بلند مدت با مهدی رحمتی داشته باشند و به همین منظور، قرارداد این سرمربی را به جای یک‌سال، به مدت دو فصل دیگر تمدید نمودند تا برخلاف دو فصل اخیر که سه سرمربی مختلف داشتند، با یک نفر به مسیرشان ادامه بدهند.

کدخبر: 89897 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین