دستیار سابق نکونام روی نیمکت پرسپولیس

شنیدیم یحیی گل‌محمدی خودش به دلیل ارتباط عاطفی نزدیکی که با مربی گلرها و بدنساز تیمش داشت با فنایی و رحیم‌پور تماس نگرفت و این وظیفه را برای قطع همکاری به عهده باشگاه سپرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرمربی پرسپولیس در خصوص این قطع همکاری اجباری نیز گفت: «متأسفانه با فنایی و رحیم‌پور قطع همکاری کردیم شرایطی به وجود آمد که خودم هم شرمنده آنها شدم.»یحیی گل‌محمدی به خواست هواداران تیمش تصمیم گرفته است به جای داوود فنایی و مظاهر رحیم پور دو مربی خارجی به کادرفصل آینده پرسپولیس اضافه کند.در این میان گفته شد مربیانی از کشورهای ایتالیا و آلمان به یحیی گل‌محمدی معرفی شدند. شایعه شد یکی از این مربیان سابقه همکاری با مارچلو لیپی سرمربی اسبق تیم ملی ایتالیا را در کارنامه دارد اما گویا فعلاً‌ سرمربی پرسپولیس راضی به همکاری با این گزینه نیست. پرسش اما اینجاست؛ چه کسی قرار است مربی بدنساز پرسپولیس شده و جای مظاهر رحیم پور را بگیرد؟ یکی از انتقادات هواداران و حتی برخی کارشناسان مصدومیت زیاد بازیکنان این تیم بود که باعث اعتراض فراوانی به مظاهر رحیم‌پور شد.

این مربی بدنساز از دوران حضور گل‌محمدی در مشهد و سپش پرسپولیس او را همراهی می‌کرد و حالا شنیده می‌شود قرار است دستیار سابق جواد نکونام در نساجی مازندران جای رحیم‌پور را بگیرد. په‌په لوسادا مربی بدنساز اسپانیایی اولین بار توسط جواد نکونام به فوتبال ایران آمد و سپس مجید جلالی او را با خودش به گل گهر سیرجان و نساجی مازندران شد.حالا قرار است به احتمال فراوان په‌په لوسادا در کنار یحیی گل‌محمدی به پرسپولیس کمک کند تا یکی از دغدغه‌های مهم طرفداران مبنی بر ناآمادگی و مصدومیت این تیم در فصل آینده مرتفع شود.پرسپولیسی‌ها از بدنساز خارجی خاطره خوبی در ذهن دارند. مارکو استیلینوویچ که در اردوی تیم ملی در قطر هم دیداری با مهدی طارمی، علی علیپور، سروش رفیعی و ملی پوشان سابق پرسپولیس داشت به آرنولد معروف بود.

بازیکنان پرسپولیس به دلیل سختگیری‌های مارکو این لقب را به او داده بودند اما اعتقاد داشتند کارش را به شدت بلد است. خیلی‌ها بدن‌های آماده و موفقیت تیم برانکو را به این مربی بدنساز ربط داده و می‌دهند. آیا په‌په اسپانیایی می‌تواند نقش مارکو را برای گل‌محمدی بازی کند؟

کدخبر: 89870 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین