ستاره برزیلی از چنگ استقلال پرید؟

در شرایطی که مدیران باشگاه استقلال هنوز سرمربی جدید خود را انتخاب نکرده‌اند، هواداران نگرانی هایی بابت بازیکنانی دارند که قراردادشان به اتمام رسیده و وضعیت آن‌ها مشخص نیست.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یکی از بازیکنانی که قراردادش با استقلال تمام شده، رافائل سیلوا مدافع برزیلی آبی ها است. سیلوا در شرایطی در میانه راه به استقلال ملحق شد که آبی ها محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی دو مدافع باتجربه خود را به خاطر مسائل مربوط به سربازی از دست داده بودند.حالا با وجود اینکه احتمالا بازگشت سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند به استقلال بالا است، اما موضوع تمدید قرارداد با رافائل سیلوا نیز یکی از دغدغه های هواداران محسوب می‌شود. استقلال در خط دفاعی خود عارف غلامی و محمد دانشگر را نیز داشت اما غلامی قراردادش تمام شده و بحث هایی درباره رفتنش به لیگ قطر وجود دارد.

با این وجود حفظ سیلوا یکی از اولویت های استقلال برای فصل جدید است اما موضوع مهم تر این است که نظر سرمربی آینده تیم درباره این بازیکن برزیلی چیست. درباره سیلوا گفته می‌شود که او پیشنهادهایی از یکی دو تیم از حاشیه خلیج فارس دارد و احتمال دارد استقلال را ترک کند.از سوی دیگر تعلل مسئولان استقلال در انتخاب سرمربی و اخذ نظر او درباره سیلوا و سایر بازیکنان مساله‌ای است که شاید دردسرساز و باعث شود این مدافع برزیلی زودتر تصمیم خود را بگیرد و از جمع آبی ها رسما جدا شود.

سیلوا این روزها به کشورش سفر کرده و مشغول استراحت است و باید دید طی روزهای آینده این بازیکن باتجربه و توانمند چه سرنوشتی در استقلال پیدا خواهد کرد. آیا او بعد از رودی ژستد به دومین بازیکن خارجی جدا شده از استقلال تبدیل خواهد شد؟

کدخبر: 88833 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین