کدخبر: 83334 تاریخ انتشار

حمله دور از انتظار یک پرسپولیسی/گل‌محمدی و درویش بایک استعفا ما را خوشحال کنند

پیشکسوت پرسپولیس گفت:گل‌محمدی و درویش باید استعفاد بدهند و از پرسپولیس بروند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اظهارات وحید قلیچ درباره نمایش بد پرسپولیس مقابل سپاهان و قهرمانی استقلال را می خوانید.

چه نظری درباره قهرمانی استقلال دارید؟

استقلال با یک مساوی در ۳ بازی آینده هم قهرمانی می‌شود و باید به فرهاد مجیدی و تیمش تبریک گفت. قهرمانی حق استقلال بود. خدا وکیلی آدم باید حرف حق را بزند و...

نگران واکنش پرسپولیسی‌ها نیستید؟

هیچ کسی شک ندارد من یک پرسپولیسی واقعی هستم. زندگی و جوانی‌ام را با افتخار پای این تیم گذاشتم و عاشق تیم محبوبم هستم اما اگر واقعیت را نگویم خیانت کرده ام. استقلال از اول فصل اسب خودش را برای قهرمانی زین کرده بود. بهترین تفاضل و کمترین گل خورده را داشته و هنوز در لیگ برتر نباخته است. آیا چنین تیمی شایسته قهرمانی نیست؟

اما شاید هواداران شما بگویند در ۵ سال گذشته انواع و اقسام اتهامات را از طرف هواداران استقلال تحمل کرده‌اند؟

آن اتهامات هم اشتباه بوده است. همان طور که من بازی فولاد و استقلال را دیدم و کیف کردم. جواد نکونام و شاگردانش با تمام وجود جلوی استقلال بازی کردند و تا آخرین لحظه دویدند آن وقت بیاییم و حرف‌های نامربوط بزنیم؟ نه، استقلال خیلی خوب بازی را مقابل فولاد شروع کرد و نیمه دوم هم عالی بود. این پسرحسین زاده هم مثل همیشه عالی بود و تأثیرگذار ظاهر شد.

در مصاحبه قبلی از حسین زاده به عنوان پدیده فوتبال ایران نام بردید. چرا پرسپولیس چنین جوانانی در اختیار ندارد؟

این سؤال را باید از یحیی گل محمدی و کادرفنی پرسپولیس بپرسید. بازی دادن به بازیکن جوان هم جگر می‌خواهد. فرهاد مجیدی شجاعت لازم را داشت و با استفاده از بازیکنان جوان توانست به آنچه می‌خواست برسد. متأسفانه در پرسپولیس ما چنین ریسک‌هایی ندیدیم و جوان نداشتیم یا اینکه نخواستیم داشته باشیم.

به عنوان یک پیشکسوت دروازه بانی چرا حامد لک آن طور از سپاهان گل خورد؟

این سؤال را هم آقای فنایی باید جواب بدهد که چرا شاگردش به جای توپ کفتر گرفت؟ متأسفانه این آقا آن قدر خیالش راحت است که هرطوری دلش می‌خواهد گلرها را تمرین می‌دهد و حتی حاضر نیست از کسی مشورت بگیرد یا اینکه انتقادات را بپذیرد. به هر حال یحیی گل‌محمدی تحت هر شرایطی تیم دارد و او هم می‌تواند در این دایره با هر کارنامه‌ای باشد اما در پرسپولیس دیگر جایی ندارند. امیدوارم آقایان فنایی و لک با یک خداحافظی ما را خوشحال کنند! دیگر کفتر بازی بس است و بهتر است دوستان جای خود را به افراد شایسته تری بدهند. همین طور یک تبریک هم باید به آقای درویش بگویم! خودش هم می‌داند چه می‌گویم! پرسپولیس را محلی برای رفیق بازی و پُست دادن به دوستان خودش کرد و حالا باید جوابگو باشد. او باید مدیریت را از مصطفی آجورلو یاد بگیرد. مدیرعامل استقلال از همان اول برای قهرمانی قبول مسئولیت کرد و دنبال آوردن آدم‌های تیم‌های رقیب نبود اما رضا درویش... او هم بهتر است استعفا بدهد و برود. هرچند بعید می‌دانم کسی بتواند از صندلی مدیریت پرسپولیس دل بکند.

بی‌تعارف فکرش را می‌کردید پرسپولیس به این شکل به سپاهان ببازد؟

اصلا فکرش را نمی‌کردم اما خیلی بد بازی کردیم. واقعا کار پرسپولیس به کجا کشیده که علی نعمتی از دفاع باید بیاید و هر هفته گل بزند. بقیه کجا هستند؟ پرسپولیس برانکو چه شد؟ چرا این تیم زور ندارد؟ بی تعارف سپاهان سرتر از ما بود و شانس آوردیم داور یک پنالتی هم ب سود این تیم نگرفت وگرنه اختلاف بیشتر می‌شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین