کدخبر: 82936 تاریخ انتشار

شرط بازگشت عادل به شبکه سه

عادل فردوسی‌پور حالا بیش از ۳ سال است که از تلویزیون دور مانده ولی هنوز یادش در بین فوتبال‌دوستان زنده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ «فروغی می‌رود؛ فردوسی پور باز می‌گردد». این تیتری بود که در چند ماه گذشته رسانه‌های بسیاری مخابره می‌کردند. عادل فردوسی پور حالا بیش از ۳ سال است که از تلویزیون دور مانده ولی هنوز یادش در بین فوتبال‌دوستان زنده است. با آمدن جبلی به سازمان صداوسیما که شعارهای تحول‌خواهی می‌داد، خیلی‌ها به بازگشت فردوسی‌پور امیدوار بودند. بخصوص که جبلی همیشه در مصاحبه‌هایش سعی می‌کند فضای مثبتی ترسیم کند و هیچگاه علیه عادل موضع‌گیری نکرده. با این همه با مشخص شدن تغییرات مدیریتی در صداوسیما، حالا می‌توان به این نتیجه رسید که فعلاً خبری از بازگشت فردوسی‌پور نیست.

سه‌شنبه شب روابط‌عمومی سازمان صداوسیما اعلام کرد: محسن برمهانی معاون سیما، در احکامی جداگانه میثم مرادی بینا باج را به‌عنوان مدیر شبکه یک، حامد بامروت‌نژاد را به‌عنوان مدیر شبکه دو، حسین شاه‌مرادی را به‌عنوان مدیر شبکه چهار، علی عبدالعالی را به‌عنوان مدیر شبکه آموزش، محمدحسین کشکولی را به‌عنوان مدیر شبکه قرآن و معارف سیما و محمدصادق باطنی را به‌عنوان مدیر شبکه امید منصوب کرده است. به این ترتیب همه مدیران شبکه‌های اصلی تغییر کردند جز رئیس شبکه سه و حالا پروژه بازگشت عادل با بن‌بست مواجه شده. بخصوص که گفته می‌شود تا فروغی باشد عادل حاضر به بازگشت نیست.

جالب اینجاست که همین دیروز هم رئیس سازمان صداوسیما با سؤال یک خبرنگار درباره احتمال بازگشت فردوسی‌پور مواجه شد و پاسخ داد: «در دوره تحولی جدید در صدا و سیما، بارها گفتم و باز هم می‌گویم آنتن صداوسیما برای نزدیک شدن بیشتر به مردم و دادن عرصه به سرمایه‌های ارزشمند باز هست و این امکان وجود دارد. در این دوره ما تلاش خواهیم کرد که حداکثر امکان استفاده از تریبون رسانه ملی برای نزدیک‌تر شدن به مردم فراهم شود.» حالا باید دید این حمایت‌ها مثل یک سال گذشته در حد حرف باقی می‌ماند یا واقعاً عملی خواهد شد. 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟