کدخبر: 82726 تاریخ انتشار

پرسپولیسی ها با درخواستی عجیب، درویش را شوکه کردند!

قبل از بازی با ذوب آهن رضا درویش به همراه محمد محمدی معاون ورزشی این باشگاه که به تازگی به او حکم داده در تمرین پرسپولیس حاضر شدند. درحالی که بعد از این حضور اعلام شد که درویش در جمع بازیکنان اعلام کرده که پاداش ها بازی به بازی پرداخت می شود اما ظاهرا همه ماجرا همین نبوده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ بازیکنان پرسپولیس نسبت به نزدیک بودن به پایان فصل و باقی ماندن 40 درصد دیگر از مطالباتشان گلایه هایی داشتند. بازیکنانی مثل سیدجلال حسینی، امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا از مسئولان باشگاه خواستند تا شرایط بهتری را برای پرداخت مطالبات بازیکنان در نظر بگیرند و حتی خود یحیی گل محمدی سرمربی تیم هم انتظارات تیم را عنوان کرد. درویش گویا در این دیدار توقع چنین صحبت هایی را نداشته اما اعلام کرده که به فکر بازیکنان و پرداختی ها خواهد بود.

پرسپولیس در لیگ هم 6 امتیاز از استقلال برای قهرمانی عقب است و این روزها سرخپوشان از این بابت تحت فشار هستند. مصدومیت وحید امیری هم مزید بر علت شده تا قهرمان 5 دوره اخیر لیگ خیلی شرایط ایده آلی نداشته باشد و سکوت پرسپولیسی ها بابت مسائل مالی معلوم نیست تا کی قرار است ادامه داشته باشد. به نظر می رسد شرایط این تیم مثل آتش زیر خاکستر می ماند. این باشگاه بابت طلب 86 هزار دلاری به استوکس هم مهلتش تمام شده و باید این پول را هم پرداخت کنند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین