کدخبر: 82653 تاریخ انتشار

سپاهان باز هم به پای نویدکیا می ماند!

چند روز بعد از اظهارات سرمربی سپاهان که حضورش روی نیمکت این تیم برای فصل آینده را تقریبا قطعی دانسته بود، مدیرعامل باشگاه سپاهان هم خیال طرفداران محرم نویدکیا را راحت کرده و گفته که او فصل آینده هم به همکاری‌اش با این تیم ادامه خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، پیش از این برایتان نوشته بودیم که بعد از ناکامی سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا، شایعات جدیدی درباره مذاکرات مدیران این باشگاه با گزینه‌های جانشینی نویدکیا منتشر و نام نفراتی مثل فلیکس ماگات و پائولو سرجیو به عنوان دو مربی مورد نظر باشگاه اصفهانی مطرح شد. محرم نویدکیا در کنفرانس خبری قبل از بازی تیمش مقابل پیکان، در پاسخ به سوال خبرنگار فوتبالی درباره این موضوع گفته بود:" واقعیت این است که من یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارم، با مسئولان باشگاه و هیات مدیره صحبت‌های ابتدایی هم انجام داده‌ایم. مسئولان باشگاه دوست دارند این همکاری ادامه پیدا کند. آنها از شرایطی که داشتیم راضی بودند اما واقعیت این است که باید فصل تمام شود بعد ببینیم عملکردمان چقدر توانسته به تیم کمک کند و بعد برای آینده حتما تصمیم‌گیری می‌کنیم. اما آنچه که مهم است این است که باشگاه و هیات مدیره در ادامه همکاری مصمم هستند."

امروز هم مدیرعامل باشگاه سپاهان، حسابی از سرمربی تیمش حمایت کرده و به روزنامه ایران‌ورزشی گفته است:" ما از اول هم روی نویدکیا نظر مثبتی داشتیم. او قرارداد سه ساله با ما دارد و هنوز یک سال دیگر از این قرارداد باقی مانده است."

ساکت در ادامه صحبتهایش به شایعه مذاکره با کارلوس کی‌روش و برانکو ایوانکوویچ برای جانشینی نویدکیا واکنش نشان داده است:" کدام مذاکره؟ همه اینها شایعه بود. باور نکنید. سپاهان با نویدکیا ادامه خواهد داد و قرار نیست کی‌روش یا برانکو به اصفهان بیایند."

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟