کدخبر: 82530 تاریخ انتشار

زوج‌ رویایی استقلال در نزدیکی خط پایان

بی شک بخشی از موفقیت های استقلال را باید ناشی از مربیگری مرد ایتالیایی است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ فرهاد مجیدی و گابریل پین را می‌توان یکی از زوج‌های رویایی فوتبال ایران در فصل جاری لیگ برتر دانست. سرمربی استقلال و مربی نامدار ایتالیایی در طول فصل بدون توجه به حواشی همواره سعی کردند تمرکزشان را روی مسائل فنی بگذارند و حالا با گذشت 26 هفته از مسابقات به آنچه در ذهن داشتند، رسیده‌اند. استقلال با گذشت 26 هفته با اقتدار در صدرجدول لیگ برتر قرار گرفته و هیچ شکستی نیز نداشته است. مجیدی با همکاری گابریل پین و سایر دستیارانش روزهای فوق العاده‌ای را سپری کرده‌اند و رکوردهای ویژه‌ای را به ثبت رساندند.

به‌واسطه این عملکرد خوب استقلال در فاصله 4 هفته مانده به پایان لیگ در آستانه کسب جام قهرمانی قرار گرفته و طبیعی است در چنین شرایطی فرهاد مجیدی و گابریل پین باچهره‌ای خندان و روحیه‌ای بالا در تمرین تیم‌شان حضور یابند. مجیدی و پین در تمرین دیروز با هم وارد زمین شدند؛ آنها حالا استقلال را برای مسابقات آینده آماده می‌کنند تا ضمن خلق رکوردهای جدید جام قهرمانی را به آغوش بکشند و ماموریت‌شان را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • استاد حوزه و دانشگاه گفت: در هیئت باید به مقوله قدرت توجه داشت زیرا ائمه اطهار (ع) را به خاطر حفظ قدرت، کشتند بنابراین…