کدخبر: 82503 تاریخ انتشار

انتقام سخت ستاره استقلال از یحیی و پرسپولیس!

آرمان رمضانی گلی به ارزش یک قهرمانی برای استقلال زد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ بعد از جدایی علی علیپور در تابستان از جمه سرخ‌پوشان پایتخت یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله خود عیسی آل کثیر را از صنعت نفت آبادان  و آرمان رمضانی را پیش از شروع مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به خدمت گرفت. آل کثیر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا علی رغم اینکه خوش درخشید پیش از بازی با النصر در مرحله نیمه نهایی با اعلام کنفدراسیون آسیا ۶ ماه محروم شد. اما در مقابل آرمان رمضانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و همیچنین در مسابقات لیگ برتر نیز چندان عملکرد مطلوبی از خود به جای نگذاشت. این مهاجم بلند قامت و مؤدب با برخوردهای خوبی در تیم پرسپولیس مواجه نشد و خودش هم نتوانست با شرایط این تیم پرطرفدار کنار بیاید. رمضانی که در تیم سایپا و اکسین البرز عملکرد موفقی داشت و از مهاجمان برتر بود در تیم پرسپولیس اما نتوانست انتظارات را برآورده کند و بدون گل زده این تیم را ترک کرد تا یکی از خریدهای ناموفق سرخپوشان لقب بگیرد.

عجیب آن که با این وجود اسفندماه سال ۹۹ اولین خرید زمستانی فرهاد مجیدی در قامت سرمربی جدید تیم استقلال به بازیکن سابق پرسپولیس مربوط شد و آرمان رمضانی که به تازگی از جمع سرخپوشان جدا شده بود به جمع آبی‌ها پیوست. او در همان بدو ورود گل‌های حساسی هم زد اما به مرور تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین شد. با این حال ناامید نشد و به کار خودش ادامه داد و به نظر می‌رسد اوج آن بازی با شهرخودرو باشد. بازی با شهرخودرو به اواخر وقت قانونی رسیده بود و استقلال امیدوارانه روی دروازه حریف توپ می‌ریخت. شهرخودرو وقت کشی می‌کرد و یوسف بهزادی گلرحریف هم خودش را زمین انداخت تا اعتراض‌ها به اوج برسد اما ناگهان در دقیقه ۸۸ آن اتفاق قشنگ برای استقلال رُخ داد. سه بازیکن تعویضی فرهاد مجیدی با همکاری یکدیگر گل برتری آبی‌ها را طراحی کرده و زدند. ابوالفضل جلالی ارسال کرد، آرمان رمضانی با سر به امیر حسین حسین زاده پاس داد و ضربه آکروباتیک این یکی به تیر دروازه خورد که در برگشت مهاجم بلند قامت سابق پرسپولیس تیر خلاص را زد و...

شاید شادی خاص آرمان رمضانی و مشت کوبیدن عاشقانه اش روی لوگوی استقلال یک جور انتقام از پرسپولیس به سبک او بوده باشد. شاید همین گل قهرمانی را از پرسپولیس بگیرد و جام را بالای سر وریا غفوری ببرد اما آنچه واضح است اینکه ظاهرا هنوز آرمان رمضانی پرسپولیس و یحیی گل محمدی را نبخشیده است!

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین