کدخبر: 82500 تاریخ انتشار

مهاجمان فرهاد شبیه خودش شده اند/اینجا همه ذخیره طلایی هستند!

در استقلال به شکل اعجاب آوری همه مهاجمان ذخیره طلایی شده اند و انگار وقتی به عنوان بازیکن ذخیره به میدان می‌روند بهتر کار می‌کنند و بیشتر گل می‌زنند!

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ شاخص ترین مهاجمی که همه او را به عنوان ذخیره طلایی می‌شناسند، ارسلان مطهری است که دوشنبه شب فیکس بود و بازهم گل نزد اما او در بسیاری از بازیها به عنوان بازیکن ذخیره راهی میدان شده و گلهای مهمی زده است. عجیب این که حتی رودی ژستد هم در دربی تهران به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و گل بسیار حساسی زد تا او هم به نوعی ذخیره طلایی شود. آرمان رمضانی هم مثل مطهری معمولا نیمکت نشین است و به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می‌رود. او در یکی دو سال اخیر حداقل ۴ گل حساس برای استقلال زده اما گلی که به نماینده مشهد زد از همه مهمتر بود. تا اینجای کار استقلال سه مهاجم دارد که ذخیره طلایی هستند . حتی به این جمع می‌توان سبحان خاقانی را هم اضافه کرد که در بسیاری از بازیها نیمکت نشین بوده ولی مجیدی او را قبول دارد.

این آمار نشان می‌دهد که تعویض های مجیدی در استقلال معمولا جواب می‌دهد و او تیمش را کاملا شناخته است. البته خیلی ها می‌گویند چرا مثلا حسین زاده باید نیمکت نشین می‌شد که بعدا به میدان برود اما بهرحال این قبیل مسائل جزو وظایف و اختیارات سرمربی است و نمی‌توان از او ایراد زیادی گرفت. استقلال تا دلتان بخواهد ذخیره طلایی دارد که اکثرا در خط حمله بازی می‌کنند و خلاصه هرچند هفته یکبار یکی از آنها بازی را برای مجیدی درمی‌آورد. نکته جالب اینجاست که خود فرهاد هم در سال های پایانی بازیگری اش گاهی به عنوان ذخیره طلایی به میدان می آمد و کار را برای استقلال درمی آورد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟