کدخبر: 82493 تاریخ انتشار

انتقادات از مدیرعامل پرسپولیس بالا گرفت/رفقایتان را چپانده اید در باشگاه!

پیشکسوت تیم پرسپولیس به عملکرد رضا درویش در این باشگاه انتقاد تندی کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش طرفداری، انتخاب محمد محمدی به عنوان مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس با انتقادتی از سوی برخی پیشکسوتان مواجه شده است. بهروز رهبری فرد در این زمینه مصاحبه‌ای با آخرین خبر انجام داد و حرف‌ هایش را بی پرده زد که در زیر می‌خوانید:

 *محمد محمدی پسر خوب، باشخصیت و تحصیلکرده است که من به هیچ عنوان درباره شخصیت حقیقی اش حرف نمی‌زنم و اصلا هم از او دلخور نیستم چون اگر به خیلی‌های دیگر هم پیشنهاد این پست که هنوز تعریف نکرده اند را می‌داند حتما قبول می‌کردند. حرفم این است که واقعا این همه پیشکسوت پرسپولیس باید بیرون بنشیند آن وقت کسی که فوتبالش را در استقلال تمام کرده در اینجا پست بگیرد. یادم هست روزی که به استقلال رفت مدعی شد که پسرش از او خواسته؛ حالا احتمالا الان هم به خواست پسرش برگشته است. در آکادمی هم همین شرایط را داریم. پیشکسوتانی داریم که سال‌ها برای این تیم زحمت کشیدند. آن وقت کسی که دو سه سال برای پرسپولیس بازی کرده باید معاون باشگاه پرسپولیس شود؟

* آقای درویش پرسپولیس را با باشگاه‌های دیگر اشتباه گرفتید که دوستان خودتان را جمع می‌کنید. اگر واقعا روال این است چرا باشگاه استقلال به مهندس حسین آقای کلانی پست نمی‌دهد؟  بدانید که پرسپولیس جای این مدل تصمیمات نیست و خودتان را مقابل پیشکسوتان قرار دادید و باید بگویم سال به سال دریغ از پارسال و صد رحمت به آقای رویانیان که حداقل برای پیشکسوتان احترام قایل بود.  خودشان با این مدیریت شان امثال مرا غلغلک می‌دهند که اتفاقا غلغلک خور من هم خوب است. آقای درویش امیدوارم که اشتباه کنم اما تجربه نشان داده که این تصمیمات نه تنها کمکی به تیم نمی‌کند بلکه حاشیه ساز هم می‌شود. الان محمدی چکار می‌تواند انجام دهد که آقای خوردبین و افشین پیروانی نمی‌توانند انجام دهند؟

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین