کدخبر: 82483 تاریخ انتشار

تمجید عجیب و غریب یک پرسپولیسی از استقلال/از دیدن تیم فرهاد کیف می کنم!

پرسپولیس در اصفهان و در دیداری سنگین و نفسگیر مقابل ذوب آهن امتیاز از دست داد تا فاصله‌اش با استقلال دوباره به عدد ۶ برسد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ نمایش شاگردان یحیی گل محمدی در اصفهان باعث ناامیدی وحید قلیچ شده است. دروازه بان اسبق پرسپولیس هرچه قدر از بازی پرسپولیس ناامید است به همان نسبت از دیدن نمایش شاگردان فرهاد مجیدی به وجد آمده و...

 آقای قلیچ، بازی پرسپولیس برابر ذوب آهن را دیدید؟

بازی استقلال را دیدم که فرهاد مجیدی و شاگردانش عالی بودند!

 پس بازی استقلال را هم تماشا می‌کنید؟

 بله، به هر حال ما پرسپولیسی‌ها در این فصل کارمان به جایی رسیده که برخلاف سال‌های اخیر باید بازی‌های رقیب را نگاه کنیم و ببینیم امتیاز از دست می‌دهند یا نه اما خداوکیلی استقلال فوتبالی بازی کرد که اصلا متوجه نشدیم کی تمام شد؟ تا لحظه آخر بازیکنان استقلال برای پیروزی جنگیدند و تعویض‌های فرهاد مجیدی هم یکی از دیگری بهتر بود. فقط کاش ضربه آکروباتیک امیر حسین حسین زاده گل می‌شد! این جوان پدیده واقعی است و از دیدن بازی این پسر استقلالی کیف می‌کنم. به عنوان تعویضی آمد و نتیجه بازی را تغییر داد مثل آرمان رمضانی! آن وقت تعویض‌های ما...واقعا متوجه نشدم چرا رامین رضاییان را تعویض کردیم؟

 رفتار رامین رضاییان هم پسندیده نبود. قبول ندارید؟

 من رامین رضاییان را خیلی خوب می‌شناسم. زمانی که در راه آهن مربی گلرها بودم، رامین در آن تیم بازی می‌کرد. او بسیار پسر با تعصبی است و این رفتار او هم به خاطر تعصب بیش از اندازه به تیمش است. رامین رضاییان باید تا سوت پایان بازی در زمین باشد چون بازیکن خطرناکی است.

با این تفاسیر فکر می‌کنید پرسپولیس چند درصد شانس قهرمانی داشته باشد؟

استقلال به احتمال ۹۰ درصد قهرمان خواهد شد. پرسپولیس فقط ۱۰ درصد شانس قهرمانی دارد.  ۴ بازی باقی مانده و ما ۶ امتیاز فاصله داریم. من تشویق هواداران استقلالی را دیدم و حالا مطمئن باشید استقلال هم در بازی‌های بعدی با این تماشاگران مفت امتیاز از دست نمی‌دهد. هرچند با فولاد خوزستان یا آلومینیوم اراک و مس رفسنجان بازی داشته باشد.

 شما معتقدید استقلال می‌تواند این سه حریف قدر را شکست دهد؟

 اگر استقلال فوتبالی که نیمه دوم بازی با پدیده شمهد بازی کرد اگر در ۴ بازی بعدی انجام دهد شاید بتواند! البته مسئله این است که اگر هم استقلال نبرد باز ما یک خط درمیان سکته داریم! هفته قبل خوشحال بودیم که پیکان را ۱۰ نفره شکست دادیم و این هفته ... پرسپولیس در سال‌های اخیر شیر خانگی نبوده و بیرون از خانه هم شیر بوده است. من بازی با ذوب آهن را نمی‌توانم بپسندم. نباید خودمان را گول بزنیم و این تساوی را گردن داور یا مسائل دیگر بیندازیم. ما خوب نبودیم اما تیم مهدی تار تار با انگیزه زیادی بازی کرد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین