کدخبر: 82447 تاریخ انتشار

تعویض‌های مجیدی، باز هم طلایی شدند

چهار بازیکن تعویضی فرهاد مجیدی، نقش مهمی در برتری فوق‌العاده حیاتی استقلال مقابل شهرخودرو داشتند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، استقلال در شرایطی موفق شد از سد قعرنشین لیگ بگذرد که بازی تا دقیقه 88 با تساوی بدون گل در جریان بود و طرفداران استقلال نگران بودند که مبادا چهارمین تساوی متوالی در کارنامه تیم محبوبشان ثبت شود و در روزی که پرسپولیس نتوانسته سه امتیاز بازی با ذوب آهن را بگیرد، فاصله دو تیم در همان امتیاز 4 باقی بماند منتهی گل دقیقه 88 آرمان رمضانی، ورزشگاه آزادی را منفجر کرد. نکته قابل توجه اینکه از 5 تعویضی که فرهاد مجیدی در بازی دیشب انجام داد، 4 بازیکن تعویضی روی گل استقلال نقش مهمی داشتند. روی صحنه گل، زبیر نیک‌نفس که از ابتدای نیمه دوم جای روزبه چشمی را داخل زمین گرفته بود، ابوالفضل جلالی را در موقعیتی خوب صاحب توپ کرد.

سانتر دقیق دیگر بازیکن تعویضی استقلال به خوبی روی سر رودی ژستد جفت و جور شد تا او امیرحسین حسین‌زاده را در موقعیت گلزنی قرار دهد اما ضربه زیبای او – که همراه جلالی و حردانی از دقیقه 71 وارد میدان شده بودند – به تیر دروازه شهرخودرو خورد. اما آرمان رمضانی – که از دقیقه 75 جای ارسلان مطهری را در زمین گرفته بود – در آن صحنه در بهترین جای ممکن ایستاده بود تا توپ برگشتی را وارد دروازه قعرنشین لیگ کند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • ایرنا به نقل از رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار نوشت: اکنون قیمت هر کیلوگرم تخم‌مرغ بین ۲۶ تا ۲۷ هزار…