کدخبر: 82294 تاریخ انتشار

اتفاق دلخراش برای ستاره پرسپولیس/چه بر سر وحید امیری آمد؟

وحید امیری که بعد از مصدومیت سعید آقایی وارد میدان شده بود، در دقایق پایانی بازی و بعد از آنکه به دلیل گرفتن کارت زرد، از حضور در دیدار با سپاهان محروم شده بود، به خاطر مصدومیت، زمین را ترک کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ وحید امیری که به دلیل مصدومیت در جریان بازی ایران و کره جنوبی، چند هفته‌ای از تمرینات دور بود با رسیدن به بهبود نسبی، در تمرینات پرسپولیس حاضر شد و در نهایت در بازی روز گذشته مقابل ذوب آهن به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت اما در اواخر بازی دچار مصدومیت شد به طوری که با آمبولانس ورزشگاه فولادشهر را ترک کرد. امیری شب گذشته همراه با سایر اعضای تیم با هواپیما به تهران آمد تا امروز به مداوای مصدومیتش بپردازد. قرار است امیری امروز از محل آسیب دیده خود ام آر آی بگیرد تا میزان دقیق مصدومیت و همچنان اقدامات درمانی او مشخص شود.

امیری در جریان بازی ایران و کره جنوبی که در سئول برگزار شد از ناحیه کمر آسیب دید و دیسک کمر او بیرون زده بود. این بازیکن در این مدت و با اقدامات پزشکی به صورت ویژه تحت مداوا قرار داشت تا شرایطش بهبود پیدا کند. امیری اما در بازی با ذوب آهن مجددا مصدوم شد تا وضعیت نامشخصی داشته باشد. شرایط این بازیکن به گونه‌ای است که در صورت وخامت اوضاع، مجبور خواهد بود کمر خود را به تیغ جراحان بسپارد که در صورت چنین اتفاقی، این موضوع خبر بسیار تلخی برای کادرفنی و هواداران پرسپولیس خواهد بود. 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟