کدخبر: 82271 تاریخ انتشار

فرار پرسپولیس از شکست/تارتار امید قرمزها را کمرنگ کرد

پرسپولیس مقابل ذوب آهن متوقف شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در ادامه مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر تیم ذوب‌آهن میزبان تیم پرسپولیس بود. این بازی از ساعت 18:30 دقیقه در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد. این دیدار در نهایت با تساوی یک_یک به پایان رسید. بازی را ذوب‌آهن بسیار هجومی آغاز کرد و در 2 دقیقه اول بازی 2 موقعیت خوب گل به دست آورد که یکی از این موقعیت‌ها تبدیل به گل شد. سعید باقرپسند با ضربه‌ای دقیق دروازه پرسپولیس را باز کرد. در ادامه ذوب آهن موقعیت‌هایی روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد اما این توپ‌ها راهی به دروازه پیدا نکرد. در نیمه دوم اما شرایط بازی عوض شد و پرسپولیس موقعیت‌های زیادی را روی دروازه ذوب آهن به وجود آمد تا در نهایت تمیروف گل تساوی را به ثمر برساند. با این نتیجه پرسپولیس 54 امتیازی شد و باید منتظر نتیجه بازی امشب استقلال با شهرخودرو باشد تا همچنان در کورس قهرمانی باقی بماند.

داور:  پیام حیدری

کمک داوران: محمدرضا منصوری و عسگر محمدی

کارت زرد: علی نعمتی، وحید امیری و تمیروف از پرسپولیس _ سعید باقرپسند و حسین پاشایی (مربی) از ذوب‌آهن

کارت قرمز:-

گل: سعید باقرپسند دقیقه 2 برای ذوب‌آهن

ترکیب ذوب آهن: حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، سیدمحمد قریشی، مسعود ابراهیم زاده، آرمان قاسمی، سجاد جعفری، سجاد دانایی، سعید باقرپسند (رضا خالقی فر)، محمد خدابنده‌لو (حسین شنانی)، سینا اسد بیگی، سجاد آشوری (محمدامین درویشی)

سرمربی: مهدی تارتار

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی (علیرضا ابراهیمی) ، علی نعمتی، رامین رضائیان (سیامک نعمتی) ، سعید آقایی (وحید امیری) ، رضا اسدی (علی شجاعی) ، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی، حامد پاکدل (مهدی عبدی) و تمیروف

سرمربی: یحیی گل‌ محمدی

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟