کدخبر: 82262 تاریخ انتشار

واکنش مدیرعامل سپاهان به بازی با پرسپولیس در تبریز

مدیرعامل باشگاه سپاهان به برگزاری بازی با پرسپولیس در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز واکنش نشان داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، محمدرضا ساکت درمورد برگزاری بازی تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز اظهار داشت: ما هیچ پیشنهاد خاصی نداشتیم و هر جا که تایید شود بازی خواهیم کرد، اما از سازمان لیگ گله داریم که 20 روز طول کشید تا این موضوع را به نتیجه برساند. برای هر مسابقه‌ای باید از قبل هتل رزرو شود و بلیت هواپیما گرفته شود.

وی ادامه داد: زمانی که قرار بود در اراک بازی کنیم دقیقاً 25 روز زودتر به فدراسیون فوتبال نامه زدیم، اما متاسفانه درمورد این بازی به صورت مرتب اخبار ضد و نقیضی به گوش رسید. دلیل این اتفاق را نمی‌دانم و به ما هم ارتباط ندارد، اما از سازمان لیگ انتظار داریم درخصوص این مسائل زودتر تدبیر کند. آماده‌سازی تیم برای یک مسابقه فوتبال کار پر زحمتی برای هر تیمی از جمله ما و پرسپولیس است، چراکه باید هتل و بلیت هواپیما بگیریم.

وی درخصوص اینکه گفته می‌شود سازمان لیگ از میزبانی تبریز ابراز بی‌‌اطلاعی کرده است، گفت: من اطلاعی ندارم. تا کنون هیچ خبر جدیدی ندارم و امیدوارم بتوانیم یک بازی جوانمردانه داشته باشیم. به تصمیماتی که گرفته می‌شود هم احترام می‌گذاریم هرچند که کمی دیر گرفته شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین