کدخبر: 82261 تاریخ انتشار

بازیکن مدنظر مجیدی در لیست گل محمدی قرار گرفت

بازیکنی که با استقلال مذاکره کرد در صدر لیست پرسپولیس قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سعید صادقی در حال حاضر مؤثرترین و ستاره لیگ بیست و یکم (تا قبل از بازی های هفته بیست و ششم) است. او پیش از دیدار گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک ۷ گل زده و ۱۰ پاس گل داده تا آماری فوق العاده رقم بزند. بنابراین طبیعی است سعید صادقی مورد توجه یحیی گل‌محمدی قرار بگیرد. پرسپولیس در این فصل روزهای عجیبی را سپری کرد. بعد از آنکه پنجره نقل و انتقالاتی این تیم در ابتدای فصل به دلیل شکایت گابریل کالدرون بسته شد، یحیی گل‌محمدی خریدی که می‌خواست را نتوانست انجام دهد. بعدها در طول فصل او دو گزینه ارزان‌قیمت تاجیکستانی خرید، ولی هیچکدام از آن‌ها بازی که می‌خواست نبود.

سعید صادقی در حالی در تابستان و زمستان سال گذشته مورد توجه سرمربی پرسپولیس قرار گرفت که تا یک قدمی امضای قرارداد با استقلال نیز پیش رفت. اواخر مرداد ماه سال گذشته سعید صادقی راهی دفتر باشگاه استقلال شد و ملاقاتی هم با احمد مددی داشت که درنهایت منجر به آبی‌پوش شدن او نشد. گل‌گهری‌ها به محض مطلع شدن از پیشنهاد استقلال با رقمی بالاتر این وینگر تکنیکی و سرعتی را به سیرجان کشانده و قراردادش را تمدید کردند.

شنیدیم یحیی گل محمدی برای آن که با مشکلات فصل پیش در نقل و انتقالات تابستانی روبه‌رو نشود تصمیم گرفته است زودتر دست به کار شود و از حالا باب مذاکره با بازیکنان مد نظرش را باز کند. البته طبیعی است سرمربی و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای بر هم نخوردن تمرکز بازیکنان فعلی هرگونه مذاکره‌ای با بازیکنان جدید را تکذیب کنند اما گفته می‌شود این خبر کاملا درست بوده و صحت دارد.

گفته می‌شود سعید صادقی همچنان بازیکن مورد نظر استقلالی‌هاست اما شنیدیم این بازیکن در صورتی آبی‌پوش می‌شود که سرمربی این تیم امیر قلعه‌نویی باشد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟