کدخبر: 82260 تاریخ انتشار

پشت پرده حضور یک استقلالی در پرسپولیس؛ گزینه‌ای که آجورلو او را نخواست!

گفته می‌شود محمد محمدی به واسطه دوستی صمیمانه با یکی از مقامات ارشد وزارت ورزش و جوانان ابتدا به مصطفی آجورلو پیشنهاد شده بود ولی مدیرعامل استقلال با این پیشنهاد مخالفت کرده و حاضر نشد از او به عنوان معاون ورزشی باشگاهش استفاده کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ با وجود مخالفت‌های هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس با محمد محمدی، درنهایت رضا درویش تصمیم خودش را گرفت و دروازه بان سابق سرخابی را به عنوان معاون باشگاه برگزید. در پی این اتفاق کاربران پرسپولیسی در فضای مجازی علیه رضا درویش و محمد محمدی موضع گرفتند. «دروازه‌بان سابق استقلال در باشگاه پرسپولیس» این تیتری است که هواداران این باشگاه با آن در فضای مجازی خبر حضور محمد محمدی در پست معاونت ورزشی این باشگاه را منتشر کردند.

در ماه‌های گذشته محمدی دروازه‌بان سابق پرسپولیس و استقلال کنار رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس دیده می‌شد و همواره زمزمه‌هایی در خصوص انتصاب او در یکی از پست‌های اجرایی باشگاه به گوش می‌رسید. محمدی سرانجام در روز جمعه رسما به عنوان معاون ورزشی سرخپوشان انتخاب شد و عکس او در این باشگاه با حکمی‌که در دست داشت پخش شد. همزمان با انتشار این خبر هواداران مصاحبه‌های او در زمان حضورش در استقلال و حرف‌ها و کارشناسی‌های او در مورد تیم رقیب را بازنشر کردند و به این اتفاق واکنش نشان دادند.

اعتراض پرسپولیسی‌ها با استناد به یک مصاحبه قدیمی که با بازنشر مجدد آن بار دیگر وایرال شده شدت بیشتری گرفته است. محمدی در آن مصاحبه معروف در خصوص حضور در استقلال و گرایش حال حاضرش گفته بود: «من در پرسپولیس بودم اما به خاطر علاقه همسر و پسرم به استقلال دو سال به این تیم رفتم. مهران خیلی علاقه‌مند بود مرا با لباس استقلال ببیند و خیلی دوران شیرینی بود. با احترام به تیم قرمز با افتخار آبی هستم!» شاید خیلی‌ها تصور نمی‌کردند رضا درویش پس از این حواشی و اعتراض هواداران و پیشکسوتان پرسپولیس روی انتخاب خودش بایستد اما ایستاد! پس از این انتخاب شنیده شد محمد محمدی دوست خانوادگی و صمیمی‌رضا درویش است و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به واسطه همین رفاقت او را برگزیده است اما...

یک شایعه جدید نیز منتشر شد مبنی بر اینکه محمد محمدی به واسطه دوستی صمیمانه با یکی از مقامات ارشد وزارت ورزش و جوانان ابتدا به مصطفی آجورلو پیشنهاد شده بود ولی مدیرعامل استقلال با این پیشنهاد مخالفت کرده و حاضر نشد از او به عنوان معاون ورزشی باشگاهش استفاده کند. به هر حال محمد محمدی به عنوان معاون باشگاه انتخاب شد و باید عملکرد او را قضاوت کرد و دید می‌تواند در پرسپولیس موفق باشد یا نه.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین