کدخبر: 82254 تاریخ انتشار

بازیکن مورد علاقه فرهاد مجیدی کیست؟

فرهاد مجیدی اکثر بازیکنان تیمش را قبول دارد و اگر چنین نبود آنها امروز در استقلال نبودند اما بهرحال او هم مثل هر مربی دیگری به چند بازیکن علاقه ویژه‌ای دارد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ فرهاد مجیدی که خودش در استقلال ستاره بزرگ و محبوبی بود به چند بازیکن تیمش علاقه خاصی دارد و به قول معروف فوتبال آنها را خیلی قبول دارد. به طور طبیعی همه بازیکنانی که در استقلال هستند مورد اعتماد مجیدی قرار دارند ولی بهرحال امسال حدود ۸ بازیکن هم از استقلال جدا شدند و به تیمهای دیگر رفتند.

مجیدی در میان بازیکنان فعلی استقلال اعتقاد ویژه ای به صالح حردانی، جعفر سلمانی، کوین یامگا، امیرحسین حسین زاده و رودی ژستد دارد. در مرحله بعدی هم می‌توان نام بازیکنانی چون سبحان خاقانی و آرمان رمضانی را مطرح کرد که عده ای عقیده داشتند در حد استقلال نیستند اما مجیدی به پای آنها ایستاد. فرهاد فوتبال جعفر سلمانی را از مدتها قبل دنبال می‌کرد و صالح حردانی را از زمان تیم ملی امید می‌شناخت. طبعا او از یامگا و ژستد هم فیلم‌های زیادی دیده بود که جذبشان کرد. مجیدی البته در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن دیگر از جمله رایان تفضلی را هم می‌خواست که مقدمات جذب آنها فراهم نشد اما اکثر خریدهای او جواب دادند و استقلال تبدیل به مدعی شماره یک قهرمانی شد. در میان بازیکنان لیگ برتری، مجیدی به آرمین سهرابیان مدافع سابق استقلال هم که در گل گهر بازی می‌کند، علاقه داشت. او البته به جوان‌هایی چون امیرعلی صادقی میدان داد و مسلما برای فصل آینده هم دست روی بازیکنان جوان و آینده دار مثل همین صادقی و حسین زاده خواهد گذاشت.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین