کدخبر: 82201 تاریخ انتشار

حکایت میرشاد ماجدی و رسانه های زرد!

با گذشت چند روز از ماجرای لو رفتن پرتاب قندان در جلسه هیات رئیسه، میرشاد ماجدی به جای پاسخگویی درباره کاری که در مشهد انجام داده بود، سعی کرد نقدها را به مسخره بگیرد و کنار رفتار عجیب خود عبور کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، هفته گذشته لابلای نقدهایی که به نحوه مدیریت میرشاد ماجدی وارد است و در پاسخ به حرفهای سرپرست فدراسیون که گفته بود برخی رسانه ها هر روز یک خوراک خبری دارند و یک سوژه درست می کنند، نوشتیم اگر عضو هیات رئیسه به سمت همکار خود قندان پرتاب نکند، رسانه ها نمی توانند سوژه بسازند و حواشی بیرون آمده از دل فدراسیون فوتبال به دلیل ناتوانی سرپرست و دبیرکل فدراسیون در اداره فوتبال است و نباید این ناتوانی را به پای رسانه ها نوشت.

در پی انتشار این تحلیل در رسانه طرفداری؛ یکی از فعالان عرصه رسانه توییت کرد ماجرای قندان در مشهد اتفاق افتاد و میرشاد ماجدی در واکنش به ایرادهای اساسنامه‌ای احمدرضا براتی، به سمت او قندان پرتاب کرد. در ادامه محمد زارعی یکی دیگر از خبرنگاران ورزشی با انتشار عکسی قدیمی از میرشاد ماجدی که در فرودگاه کتک خورده بود، از جنجال های سرپرست فدراسیون فوتبال نوشت و حتی به شوخی توییت کرد ۵ سال پیش ماجدی در فرودگاه به عنوان سرپرست خونه به خونه بابل مدافع بود و کتک خورد و این بار در هیات رئیسه تغییر پست داد و مهاجم شد و قندان پرتاب کرد.

هیچ رسانه‌ای آن عکس قدیمی میرشاد ماجدی که لب و دهان خونی خود را رو به دوربین گرفته بود تا همه بدانند کتک خورده است را منتشر نکرد اما میرشاد ماجدی امروز در جمع خبرنگاران به جای آن که توضیح دهد چرا در مشهد در واکنش به اعتراض احمدرضا براتی قندان و کاسه و بشقاب روی میز را به سمت او پرت کرده، به شوخی و خنده زد و گفت رسانه های زرد عکس قدیمی من را چاپ کردند و من اگر قندان پرت کردم پس چرا صورتم خونی شده است؟

خبرنگار همشهری ورزشی در واکنش به این حرف عجیب میرشاد ماجدی توییت کرد؛ میرشاد جان دلبندم من که پای اون عکس توضیح دادم عکس متعلق به سرپرستی خونه‌به‌خونه است نه سرپرستی فدراسیون، حتی نوشتم ۵ سال پیش مدافع بودی و الان مهاجم شدی. البته مقصر تو نیستی، تقصیر تیم تولید محتوا است که هنوز به شما یاد نداده به توییتر رسانه زرد نمی گویند و توییت با مطلب فرق دارد!

البته بعید است میرشاد ماجدی فرق شبکه اجتماعی و رسانه را نداند. احتمالاً حق با محمد زارعی است و تیم تولید محتوای فدراسیون فوتبال که هر روز سرگرم تولید محتوا علیه منتقدان است و مصاحبه های آماده برای اعضای هیات رئیسه می نویسد تا آن ها اخبار رسانه ها را تکذیب کنند، آنقدر مشغول زدن منتقدان و رسانه‌ها شده که یادش رفته به میرشاد ماجدی یادآوری کند توییتر یک شبکه اجتماعی است و عکس قدیمی او هم در این شبکه اجتماعی منتشر شده بود، نه در رسانه ها.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟