کدخبر: 82004 تاریخ انتشار

سیدعباسی: استقلال نیاز به تعریف و تمجید من ندارد/شانس در خانه‌ ما را هم خواهد زد

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد گفت: استقلال نیاز به تعریف و تمجید من ندارد و عملکردش در طول فصل طوری بوده که به گواه همه باثبات ترین تیم کشور است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، داوود سیدعباسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال استقلال در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت:  استقلال نیاز به تعریف و تمجید من ندارد و عملکردش در طول فصل طوری بوده که به گواه همه باثبات ترین تیم کشور است و از هر بازی‌اش امتیاز گرفته است. یکی از استقلال‌های خوب چند فصل اخیر را می‌بینیم و آنها کادرفنی و بازیکنان خوبی دارند.

وی افزود: بازیکنان ما در 5 هفته اخیر تلاش زیادی کرده‌اند و انگیزه خوبی دارند. تنها ناراحتی من این است که از نظر نتیجه‌گیری خوب بوده‌ایم وگرنه به لحاظ عملکرد بهتر کار کرده‌ایم. با تمام احترامی که برای تیم‌هایی که مقابل‌شان بازی کرده‌ایم باید بگویم در برخی از بازی‌ها باید برنده می‌شدیم. برای دیدار فردا درست است که استقلال تیم خوبی دارد ولی به چشم فرصت نگاه می‌کنیم تا توانایی‌های‌مان را نشان دهیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد در خصوص اینکه چقدر امیدوار به حفظ تیمش در لیگ برتر است، گفت: کار سخت است. بازیکنان ما امیدوار کننده بازی می‌کنند و این مسئله ما را امیدوار نگه داشته است. همین که موقعیت درست می‌کنیم و به حریفان فشار می‌آوریم ما را به ماندن در لیگ امیدوار کرده است. تا آخرین هفته تلاش خودمان را خواهیم کرد تا شانس زنده ماندن‌مان را حفظ کنیم.

سیدعباسی در رابطه با موقعیت‌هایی که بازیکنان تیمش در بازی‌ها از دست می‌دهند، یادآور شد: ما این مشکل را در تیم‌مان داشتیم. قاطعانه می‌گویم طبق آنالیزها در 6،7 بازی اخیرمان بالای 14،15 موقعیت بالای نود درصد را از دست داده‌ایم! این مسئله نشان می‌دهد بازیکنان حرکات را خوب انجام می‌دهند ولی دقت در زدن ضربات آخر را نداریم. در تمرینات بازیکنان ما کلیشه‌ای تمرین نمی‌کنند و تصویرسازی می‌کنند. اینطور نیست که همیشه بدشانسی بیاوریم و شانس در خانه‌مان را هم خواهد زد.

وی در واکنش به این سؤال که آیا فردا مقابل استقلال بازی بسته ارائه می‌دهند یا هجومی، گفت: استایل بازی‌های‌مان طوری نیست که دفاعی بازی کنیم. نمی‌توانیم فقط دفاع کنیم و اگر بخواهیم این کار را بکنیم مقابل تیمی مثل استقلال مشکل پیدا می‌کنیم. بازیکنان استقلال هر کدام‌شان توانایی خودشان را دارند و به آن آگاه هستیم. استایل ما استایل یک تیم دفاعی نیست.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟