کدخبر: 82001 تاریخ انتشار

نویدکیا و سپاهان؛ ادامه همکاری در فصل آینده

سرمربی سپاهان به شایعات منتشر شده درباره مذاکره باشگاه سپاهان با مربیان دیگر واکنش نشان داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، در روزهایی که سپاهان درگیر مسابقاتش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بود، این گمانه‌زنی مطرح شد که اگر این تیم موفق به صعود از گروهش نشود، شاید مدیران سپاهان سراغ یک مربی دیگر برای تیمشان بروند. اتفاقی که اگر قرار به عملی شدنش باشد، مربوط به فصل آینده خواهد بود. در چنین شرایطی، در روزهای قبل از بازی سپاهان مقابل استقلال، اسم دو مربی سرشناس به عنوان گزینه جانشینی محرم نویدکیا مطرح شد. فلیکس ماگات و پائولو سرجیو نفراتی بودند که در بازار شایعات، به سپاهان لینک شده و گفته می‌شد که یکی از این دو نفر فصل آینده روی نیمکت سپاهان خواهد نشست.

محرم نویدکیا که مصاحبه‌هایش، محدود به کنفرانس‌های خبری قبل و بعد از بازیها می‌شود، امروز و در پاسخ به سوال خبرنگار فوتبالی درباره این موضوع، طوری صحبت کرد که نشان می‌دهد او از ادامه همکاری‌اش با سپاهان مطمئن است و فصل آینده هم روی نیمکت این تیم خواهد نشست.

نویدکیا درباره مطرح شدن اسامی مربیان مختلف برای جانشینی‌اش گفت:" : واقعیت این است که من یک سال دیگر با باشگاه قرارداد دارم، با مسئولان باشگاه و هیات مدیره صحبت‌های ابتدایی هم انجام داده‌ایم. مسئولان باشگاه دوست دارند این همکاری ادامه پیدا کند. آنها از شرایطی که داشتیم راضی بودند اما واقعیت این است که باید فصل تمام شود بعد ببینیم عملکردمان چقدر توانسته به تیم کمک کند و بعد برای آینده حتما تصمیم‌گیری می کنیم. اما آنچه که مهم است این است که باشگاه و هیات مدیره در ادامه همکاری مصمم هستند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟