کدخبر: 81768 تاریخ انتشار

همه پورتو پشت طارمی

حواشی مربوط به اتهام‌زنی به مهدی طارمی در پرتغال همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، روزنامه دنیای اقتصاد در ادامه نوشت: «می‌دانید که رقبا او را به تمارض دائمی برای گرفتن پنالتی متهم می‌کنند و البته باشگاه پورتو و هوادارانش هم سفت و سخت پشت مهاجم ایرانی درآمده‌اند. در همین راستا خبرنامه اختصاصی پورتو هم بخشی از مطالبش را به حمایت از طارمی اختصاص داده است.

در این خبرنامه با اشاره به دو گل طارمی برابر ویزلا در جریان پیروزی چهار ‌بر دوی شاگردان کونسیسائو به ۲۰ گله شدن این مهاجم بوشهری در لیگ پرتغال اشاره شده است. در بخشی از این گزارش آمده است: «فریبکاران و شیادها کسانی هستند که اصرار دارند با یکی از بهترین بازیکنان لیگ بدرفتاری کنند و کیفیت فوق‌العاده‌ای را که طارمی به تیم و فوتبال پرتغال می‌بخشد، بی‌ارزش جلوه بدهند. مهدی طارمی با دبلی که در آخرین پیروزی پورتو مقابل ویزلا به ثبت رساند، به ۲۰ گل در لیگ پرتغال رسید ضمن این که او ۱۳ پاس گل نیز به آمار خود اضافه کرده و در حال حاضر از آمار و ارقامی که او در فصل اول حضور در پورتو به ثبت رسانده بود، پیشی گرفته است.»

به‌ طور کلی این حواشی برای بازیکنی که حضوری درخشان در تیمش دارد، چندان هم عجیب نیست. تیم‌های مقابل می‌خواهند بهترین بازیکن رقیب را زیر سوال ببرند و تمرکزش را به هم بزنند. این اتفاق برای بزرگ‌ترین ستاره‌های دنیا هم رخ می‌دهد و البته که طارمی نیز استثنا نیست. امیدواریم مهدی همیشه خونسردی خودش را حفظ کند و به درخشش ادامه بدهد. این حملات تاوان اثرگذاری اوست؛ اتفاقا زمانی که خبری از این قسم حاشیه‌سازی‌ها نباشد، طارمی باید نگران وضع خودش شود!»

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین