کدخبر: 81702 تاریخ انتشار

واکنش عجیب ستاره پرسپولیس به نیمکت نشینی

حامد پاکدل می گوید پرسپولیس کاری به استقلال ندارد و می خواهد در بازی های باقی مانده اش به پیروزی برسد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، صحبت های حامد پاکدل را می خوانید:

از بازی با پیکان شروع کنیم که گرفتن ۳ امتیاز این بازی برای شما بسیار مهم بود.

 دقیقا. کادر فنی ما هم قبل از این بازی به این موضوع اشاره داشتند که ۶ فینال در پیش داریم و باید با تمام وجود بجنگیم تا ۳ امتیازها را بگیریم. پیکان تیم خوبی است و در لیگ امسال هم نشان داد که انسجام تیمی خوبی دارد ولی ما در تمرینات روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کرده بودیم و در نهایت هم به هدف‌مان رسیدیم. ما فوتبال خوبی را هم به نمایش گذاشتیم.

به‌نظر می‌رسد توقف استقلال در اصفهان هم انگیزه شما را برای برد در این بازی بیشتر کرده بود؟

 ما نباید روی نتایج استقلال تمرکز کنیم. راه برای ما روشن است و ۵ بازی دیگر هم باقی مانده که باید با تمام وجود بجنگیم. اینکه بخواهیم روی نتایج استقلال تمرکز کنیم چیزی را برای ما تغییر نمی‌دهد، مهم این است که خودمان انگیزه و روحیه بالا داشته باشیم و با تمام وجود برای قهرمان شدن بجنگیم.

یعنی برای قهرمانی امید زیادی دارید؟

 چرا باید ناامید باشیم؟ قبل از این بازی اختلاف ما با استقلال ۶ امتیاز بود و حالا به ۴ امتیاز رسیده است. ۵ بازی و ۱۵ امتیاز دست‌نخورده هم باقی مانده ولی این را می‌دانیم که پرسپولیس دیگر جایی برای اشتباه ندارد. ما باید بازی‌ها را ببریم تا در نهایت به صدر جدول برسیم. پرسپولیس هرگز از قهرمانی ناامید نمی‌شود، ما سرباز تیم هستیم و باید تا آخرین هفته بجنگیم.

چند درصد احتمال می‌دهی پرسپولیس در این شرایط سخت قهرمان شود؟

 نمی‌توانم درصد تعیین کنم ولی پرسپولیس تیم بزرگی است و تیم بزرگ همیشه کارهای بزرگ می‌کند؛ مثل کسب ۵ قهرمانی پیاپی. ما حالا دنبال ششمین جام هستیم.

در مورد گلی که به پیکان زدی صحبت کن. بعد از گل کاملا مشخص بود که خیلی خوشحالی.

 گل زدن برای پرسپولیس همیشه لذتبخش است. البته خوشحالی من از این است که یک گل تاکتیکی زدیم و در تمرینات هم روی این گل کار کرده بودیم. امیدوارم باز هم برای پرسپولیس گل بزنم و بازیکن مؤثری برای تیمم باشم.

تو امسال خیلی کم برای پرسپولیس بازی کردی. آیا نسبت به نیمکت‌نشینی، ناراحت یا معترض نیستی؟

 فوتبالیست حرفه‌ای نباید به نیمکت‌نشینی اعتراض کند و من هم همیشه یاد گرفتم به‌نظر کادر فنی احترام بگذارم. پرسپولیس تیم بزرگی است و همه دوست دارند برای تیم بازی کنند و تأثیرگذار باشند ولی این سرمربی است که تصمیم می‌گیرد از چه نفراتی استفاده کند. البته این را هم باید بگویم که در یک مقطع از فصل مصدوم شدم و این موضوع هم در بازی نکردنم تأثیرگذار بود. با این حال هر وقت بازی کنم، دوست دارم بهترین عملکرد را داشته باشم.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • ایرنا به نقل از رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری مرغداران تخمگذار نوشت: اکنون قیمت هر کیلوگرم تخم‌مرغ بین ۲۶ تا ۲۷ هزار…