کدخبر: 81696 تاریخ انتشار

اعتراض شدید پرسپولیسی ها با هشتگ گل گهر گیت!

هواداران پرسپولیس نسبت به رای بازیکن گابنی گل گهر سیرجان معترض هستند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی لیگ برتر، حساسیت مسابقات و همچنین امتیازاتی که تیم‌ها گرفتند بیشتر از همیشه شده و این مساله باعث شد هواداران پرسپولیس با به راه انداختن یک پویش در توییتر و اینستاگرام خواهان بررسی مجدد پرونده استفاده باشگاه گل‌گهر از بازیکن گابنی شود. بعد از استفاده باشگاه گل گهر از یک بازیکن گابنی، کمیته انضباطی مدارک ملی‌پوش بودن این بازیکن را جعلی دانست و علاوه بر 3 بر صفر کردن بازی‌هایی که این بازیکن برای گل‌گهر بازی کرده بود، امتیازهایی هم به تیم‌های استقلال، سپاهان و پیکان داد.

این موضوع حالا سر و صدای زیادی به پا کرده به طوری که هواداران پرسپولیس بیش از 125 هزار بار از هشتگ «گل‌گهر گیت» استفاده کرده و خواهان بررسی مجدد این پرونده شدند؛ پرونده‌ای که البته کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال حکم صادر شده را تأیید کرده و حالا مشخص نیست که آیا این رأی شکسته خواهد شد یا نه.  طی چند هفته گذشته این موضوع رفته رفته به فراموشی سپرده شده بود اما نتایج رقم خورده در هفته 25 و کم شدن اختلاف امتیازی دو تیم باعث شد تا بار دیگر هواداران پرسپولیس در فضای مجازی پیگیر این قضیه باشند. به گونه ای که طی دو شب گذشته در توییتر و اینستاگرام #گل_گهر_گیت به ترند تبدیل شود.

این در حالی است که علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف روز گذشته در مصاحبه‌ای که انجام داده بود، به اعاده دادرسی باشگاه گل‌گهر واکنش نشان داد و گفته بود که اعضای کمیته استیناف مشغول بررسی این درخواست هستند و احتمالاً تا اواخر لیگ این بررسی مشخص خواهد شد. فاصله امتیازی پرسپولیس با استقلال به چهار امتیاز رسیده و پرسپولیسی‌ها امیدوار هستند تا با بررسی مجدد این پرونده بتوانند فاصله امتیازی خود با صدر جدول را کمتر کنند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین