کدخبر: 81686 تاریخ انتشار

فرصت طلایی برای بازگشت قایدی به ترکیب شباب الاهلی

سرمربی شباب الاهلی از تصمیم خود برای دیدار با اتحاد کلباء خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، مهدی قایدی مهاجم ملی پوش کشورمان این روزها از لیست شباب الاهلی خارج شده و  به یک بازیکن نیمکت نشین در تیم اماراتی تبدیل شده است. احمد نوراللهی دیگر بازیکن ملی پوش کشورمان هم وضعیت خوبی در ترکیب شباب الاهلی ندارد و در نیمی از بازی ها نیمکت نشین است. شباب الاهلی دو روز پیش در فینال کاپ امارات مقابل العین شکست خورد و از قهرمانی بازماند. مهدی علی سرمربی الاهلی قبل از دیدار امروز تیمش مقابل اتحاد کلباء در لیگ امارات تاکید کرد که از بازیکنان ذخیره استفاده خواهد کرد.

مهدی علی در این زمینه، گفت: بازی با اتحاد کلباء فرصتی برای بازیکنان ذخیره ماست که اخیرا نتوانستند در ترکیب اصلی تیم حضور پیدا کنند. همچنین جوانان نیز می توانند حضوری فعال در این بازی داشته باشند.

وی افزود: به تمام بازیکنان اصلی خود که در 3 ماه گذشته هر 3 روز بازی کردند و خستگی زیادی دارند، استراحت می دهیم و از بازیکنان ذخیره خود استفاده خواهیم کرد.

مهدی قایدی یکی از بازیکنانی است که در 3 ماه گذشته در ترکیب اصلی شباب الاهلی جایی نداشته و یکی از بازیکنانی است شانس بالایی برای حضور در بازی امروز مقابل اتحاد کلباء دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟