کدخبر: 81591 تاریخ انتشار

سرنوشت تلخ رفیق یحیی در انتظار دو استقلالی

بعد از باخت پیکان به پرسپولیس عده‌ای از هواداران استقلال به مجتبی حسینی سرمربی پیکان حمله کرده و او را متهم کردند که البته حسینی هم جواب آنها را داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش فوتبالی، در واکنش به حملات هواداران استقلال به حسینی، این مربی گفت: مگر خود استقلال پرسپولیس را شکست داد که استقلالی‌ها انتظار داشتند پیکان این کار را انجام بدهد؟!حتی قبل از بازی پرسپولیس و پیکان هم استقلالی‌ها می‌گفتند پیکان راحت می‌بازد و حالا این خطر مربیان استقلالی نظیر جواد نکونام و سید عباسی و رحمتی را هم تهدید می‌کند چرا که آنها هم اگر به هر دلیلی به استقلال ببازند،از سوی پرسپولیسی‌ها متهم خواهند شد. در واقع عده ای در فضای مجازی منتظر فرصت هستند تا تهمت بزنند و مراعات هیچ مسئله‌ای را هم نمی‌کنند. در حالی که فوتبالی‌ها خوب می‌دانند که حسینی خیلی انگیزه داشت یقه یحیی را بگیرد و یا به فرض نکونام و رحمتی اصلا دوست ندارند به فرهاد مجیدی ببازند.

حساسیت بازیهای لیگ برتر در هفته‌های پایانی به اوج خود رسیده و جنگ قهرمانی نه فقط در مستطیل سبز که در راهروهای فدراسیون و فضای مجازی هم ادامه دارد.پرسپولیسی‌ها طوفان توئیتری راه انداخته اند و استقلالی‌ها می‌گویند رقیب می‌خواهد از راههای غیر فوتبالی به جام برسد. اگر استقلال باز هم در هفته‌های آتی مثل بازی با سپاهان امتیاز بدهد مسلما این دعوا تا هفته سی ام ادامه خواهد داشت.دعوایی که در آن اخلاق و وجدان به طور کامل فراموش شده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟