کدخبر: 81464 تاریخ انتشار

ماجرای درگیری بازیکن اخراجی پرسپولیس روی سکوهای ورزشگاه آزادی!

امید عالیشاه در بازی برابر پیکان با ماموران نیروی انتظامی دچار درگیری لفظی شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ امید عالیشاه کاپیتان دوم پرسپولیس در دیدار مقابل پیکان بعد از پاس گلی که به حامد پاکدل داد،  با یک تکل خشن روی پای بازیکن پیکان با کارت قرمز مستقیم داور مسابقه روبه‌رو شد تا مجبور به ترک زمین و رفتن به رختکن شود.

عالیشاه پس از دقایقی تصمیم گرفت تا به جایگاه ویژه رفته و ادامه مسابقه را در کنار سرمربی و مدیران باشگاه نظاره کند اما در بین راه با درخواست هواداران برای گرفتن عکس سلفی مواجه می‌شود. هافبک پرسپولیس در حالی که درخواست هواداران را اجابت کرد در این بین با دخالت ماموران حراست ورزشگاه آزادی مواجه شده و آن‌ها به او می‌گویند بهتر است زودتر به جایگاه رفته تا مشکلی پیش نیاید. در این بین صحبت‌های ماموران حراست ورزشگاه آزادی با واکنش تند عالیشاه مواجه شده و به این خواسته آنها اعتراض می‌کند. همین موضوع باعث شد تا درگیری لفظی مختصری بین امید عالیشاه و ماموران نیروی انتظامی رخ دهد، هرچند این موضوع خیلی زود ختم به خیر شد و امید ادامه بازی را از روی سکوهای ورزشگاه آزادی تماشا کرد.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • با موافقت مسکو و آغاز روند خروج نظامیان اوکراینی از کارخانه فولاد «آزوف‌استال» که از آن به عنوان سنگری برای مقابله با…