کدخبر: 81460 تاریخ انتشار

دشمنان استقلال آرزو به دل می‌مانند!

پیشکسوت استقلال گفت: اگر بچه‌ها کمی با تجربه تر رفتار می‌کردند می‌شد این سپاهان را در خانه خودش شکست داد چون دفاعش خیلی ضعف داشت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مهدی فنونی‌زاده، پیشکسوت تیم استقلال در گفت‌وگویی، که بازی استقلال را در اصفهان و از نزدیک دیده بود درباره تساوی استقلال در اصفهان مقابل سپاهان اظهاراتی را مطرح کرد.

چه شد که برای دیدن بازی به اصفهان رفتید؟

قصد داشتم از این طریق حمایتم را از تیمم اعلام کنم. چند وقت پیش هم به تمرین رفتم و بازهم اگر بتوانم در تمرینات و مسابقات استقلال حضور پیدا می‌کنم تا انشاءالله استقلال به کوری چشم دشمنانش قهرمان شود.

بازی چطور بود؟

خیلی جذاب و تماشایی بود. هر دو تیم فوتبال بازی می‌کردند. ما خیلی خوب شروع کردیم و زود هم گل زدیم اما متاسفانه کسی به حرف فرهاد گوش نمی‌کرد که این از طبیعت فوتبال است.

فرهاد مجیدی چه می‌گفت که کسی به حرفش گوش نمی‌کرد؟

او دائم بعد از گل فریاد می‌زد که عقب نروید. ما از بالا می‌شنیدم ولی آنها روی طبیعت فوتبال بعد از گلزنی عقب کشیدند. همین هم باعث شد وقتی یک بار روی حمله بودیم توپ برگشتی روی دروازه ما با اشتباه مبتدیانه بچه‌های خط هافبک و دفاع منجر به خطای پنالتی و در نهایت گل مساوی شود. اگر بچه‌ها کمی با تجربه تر رفتار می‌کردند می‌شد این سپاهان را در خانه خودش شکست داد چون دفاعش خیلی ضعف داشت.

پیش از بازی خیلی‌ها معتقد بودند استقلال در اصفهان شکست می‌خورد؟

مخالفان استقلال در طول یک ماه اخیر هر کاری خواستند کردند تا روحیه تیمی بچه‌های ما را پایین بیاورند ولی قطعاً نمی‌توانند. می‌خواستند کاری کنند استقلال رکورد شکست ناپذیری اش از بین برود ولی دشمنان استقلال این آرزو را به گور می‌برند. استقلال همچنان بدون باخت است و با این یک امتیاز حساس در اصفهان همچنان خودش را مدعی اول قهرمانی نگه داشت.

جو داخل استادیوم چطور بود؟

نظم و انضباط فوق العاده خوبی در استادیوم نقش جهان برقرار بود. آقای ساکت(مدیرعامل) و مسئولان باشگاه سپاهان به استقبالم آمدند و نگذاشتند من بین جمعیت بنشینم. در حالی که دوست داشتم آنجا باشم. آنها لطف کردند و مرا به قسمت VIP استادیوم بردند و آنجا کنار آقای کامرانی‌فر و دوستان بازی را نگاه کردم. در کل بازی خوب و جذابی بود، گرچه ما دوست داشتیم استقلال برنده شود ولی همین مساوی هم برای بازی در خانه سپاهان ارزشمند بود. حالا باید به بازی بعدی فکر کنیم و انشاالله برویم برای قهرمانی.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟