کدخبر: 81444 تاریخ انتشار

پرسپولیسی ها به خاطر این ستاره به التماس افتادند

قرارداد میلاد سرلک در پایان فصل با پرسپولیس به پایان خواهد رسید و هنوز مشخص نیست این بازیکن قراردادش را تمدید خواهد کرد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان، یحیی گل محمدی به مدیران پرسپولیس اعلام کرده که هرطور شده قرارداد این بازیکن را تمدید کنند. به طور حتم میلاد سرلک حاضر نخواهد شد با مبلغی پایین و مشابه با قرارداد امسالش با پرسپولیس تمدید کند ولی جدا از مسائل مالی این بازیکن علاقه زیادی داشت تا در سال آینده لژیونر شود. با این حال درویش و همکارانش طی روزهای اخیر مذاکرات فشرده ای را با این بازیکن انجام دادند و طبق شنیده‌های ما تا حدودی توانستند رضایت این بازیکن را برای تمدید قرارداد جلب کنند ولی هنوز قراردادی امضا نشده است.

سرلک که در دیدار تیمش مقابل پیکان در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار داشت، با درخواست جالبی از سوی هواداران مواجه شد. هواداران پرسپولیس که علاقه زیادی به میلاد دارند، از هافبک بی‌حاشیه تیمشان خواستند تا قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند. میلاد هم که با این درخواست از هواداران پرسپولیس مواجه شده بود، با لبخند جواب آن‌ها را داد و سوار اتوبوس شد. حال باید دید در روزهای آینده تکلیف تمدید قرارداد این بازیکن ملی‌پوش با پرسپولیس چه خواهد شد و بالاخره سرلک قراردادش را با پرسپولیس تمدید خواهد کرد یا خیر.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟