کدخبر: 81320 تاریخ انتشار

اعتراف عجیب بازیکن منفور استقلالی ها/استقلال شخصیت قهرمانی دارد!

بازیکن سپاهان گفت: استقلال لایق قهرمانی است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ امید نورافکن پس از تساوی سپاهان مقابل استقلال اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و می‌توانستیم برنده شویم، ولی استقلال نشان داد که واقعا استحقاق قهرمانی را‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد. کلا 25 هفته است که باخت نداشته‌اند، امروز متوجه شدم واقعا شخصیت قهرمانی دارند. امیدوارم هر تیمی که خوب کار می‌کند قهرمان شود.

مدافع سپاهان در خصوص اینکه سابقه بازی در استقلال را‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد و آیا این مسأله روی نحوه بازی امروزش تأثیری داشت، گفت: نه، الان هم بازیکن سپاهان هستم، برای استقلال همیشه احترام زیادی قائلم، همیشه برای این تیم آرزوی موفقیت کرده‌ام. باید به خاطر پولی که می‌گیرم، عشقی که به تیمم درام را‌‌‌‌‌‌‌‌ نشان بدهم. امیدوارم در آخر هر تیمی که حق‌اش هست قهرمان شود.

نورافکن در خصوص چالش‌هایش با هواداران استقلال عنوان کرد: اصلا به دنبال چالش و این مسائل نیستم.

وی در مورد اینکه صحبت‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌ در برنامه نوروز فوتبالی انجام داد، اظهار داشت: خدا شاهد است، قسم می‌خورم، به جان خانواده‌ام یک درصد در جریان این مسائل نبودم که برایم ساخته شده است. در همین برنامه‌ای که گفتید اسمی که آوردم اصلا در جریانش نبودم.

مدافع سپاهان در مورد عملکردش در بازی امروز گفت: پست من دفاع چپ است و باید اول کار دفاعی‌ام را‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام بدهم، بعد از آن اگر توانستم در حمله شرکت کنم که ما بیشتر تمرکزمان را‌‌‌‌‌‌‌‌ در کار دفاعی گذاشته بودیم. امیدوارم روز به روز برای سپاهان بهتر شویم.

نورافکن در مورد اینکه گفته می‌شود فصل آینده به پرسپولیس می‌رود، عنوان کرد: من با سپاهان قرارداد دارم و همه این حرف‌ها شایعه است.

وی در مورد اینکه تعلق خاطری که از بچگی به استقلال داشته را‌‌‌‌‌‌‌‌ هنوز دارد، گفت: الان بازیکن سپاهان هستم، در مورد بعضی چیزها آدم نمی‌تواند صحبت کنم. حرفه‌ای نیست که در مورد تیم قبلی‌ام صحبت کنم. دوست هم ندارم که در مورد این مسائل صحبت کنم که هواداران سپاهان از دستم ناراحت شوند، اما مگر می‌شود آدم این چیزها را‌‌‌‌‌‌‌‌ فراموش کند. مطمئنا آدم گذشته‌اش را‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌تواند فراموش کند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین