کدخبر: 81294 تاریخ انتشار

اعتراض های متعدد فرهاد مجیدی به داور/برخورد گرم مجیدی و نویدکیا

دیدار دو تیم سپاهان و استقلال از هفته بیست و پنجم لیگ برتر با نتیجه یک بر یک در جریان است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ حاشیه های دیدار استقلال و سپاهان را در ادامه می خوانید.

*سجاد شهباززاده مهاجم سپاهان که در ترکیب اصلی حضور ندارد، هنگام گرم کردن نیز روی نیمکت نشست.

* سپهر محمدی دروازه‌بان تیم ملی فوتسال کشورمان برای تماشای این بازی در ورزشگاه نقش جهان حاضر شد.

* پیش از شروع بازی، بازیکنان دو تیم یاد و خاطره شهید علیرضا شمسی پور دبیر اسبق هیات فوتبال همدان را گرامی داشتند.

* قبل از آغاز بازی اعضای دو تیم با هم به خوش و بش پرداختند. نورافکن، مظاهری، ریگی و شهباززاده بازیکنان اسبق استقلال به سمت فرهاد مجیدی رفتند. سید حسین حسینی و عارف غلامی نیز به سمت نیمکت سپاهان رفتند. در این بین فرشاد احمدزاده، سرمربی استقلال را در آغوش گرفت. محرم نویدکیا و فرهاد مجیدی با هم عکس یادگاری انداختند. 

* محمد دانشگر پس از باز کردن دروازه سپاهان با دستان خودش عدد شش را نشان داد. پس از این گل سکوهای سپاهانی در سکوت مطلق فرو رفت.

*در دقیقه 9 بازی، فرشاد احمدزاده قصد داشت از روی نقطه کرنر توپ را به روی دروازه استقلال ارسال کند که هواداران این تیم بطری آبی را به سمت او پرتاب کردند.

* در دقیقه 11 بازی مغانلو برای تصاحب توپ با چشمی برخورد داشت که دراین صحنه محرم نویدکیا مهاجم تیمش را به بازی آرام دعوت کرد.

* در دقیقه 13 اعلام پنالتی برای سپاهان اعتراض بازیکنان استقلال را در پی داشت. دراین لحظه علی‌محمدی کاپیتان سپاهان سعی داشت داور را به اخراج دروازه‌بان استقلال مجاب کند.

* پس از باز شدن دروازه استقلال توسط ولسیانی ازروی نقطه پنالتی، سکوهای سپاهانی منفجر شدند. در این لحظه سروش رفیعی با برداشتن توپ قصد داشت به مرکز زمین برود که باعث اعتراض چشمی شد و داور نیز به هافبک سپاهان کارت زرد داد.

* سرمربی استقلال در لحظات مختلف به تصمیمات داور اعتراض داشت.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین