کدخبر: 81285 تاریخ انتشار

احتمال بازگشت یک لژیونر دیگر به ایران قوت گرفت/مقصد؛ پرسپولیس؟

احتمال بازگشت پیام نیازمند به فوتبال ایران وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ فصل آینده برای بازیکنان ایرانی بسیار مهم است و به خاطر اینکه فصل بعد منتهی به جام جهانی خواهد شد، خیلی از بازیکنان می خواهند شرایطی برای خودشان فراهم کنند تا توسط سرمربی تیم ملی دیده شوند و در لیست نهایی مسافران جام جهانی قرار بگیرند.

به غیر از چند لژیونر مطرح که در تیم های باشگاهی شان به صورت فیکس بازی می کنند و از همین حالا هم خودشان را در جام جهانی می بینند، سایر بازیکنان شاغل در کشورهای دیگر نمی توانند از حضورشان در قطر اطمینان داشته باشند. پیام نیازمند گلر سابق سپاهان که در تیم پورتومیننزه پرتغال حضور دارد، یکی از لژیونرهایی است که  شرایط خوبی در این فصل نداشت و در اکثر بازی های تیمش هم نیمکت نشین یا سکو نشین بود. پیام که یکی از بهترین گلرهای لیگ ما به حساب می آمد، به امید پیشرفت و البته رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی  راهی فوتبال اروپا شد ولی نه تنها به هدف خودش نرسید، بلکه در اردوی آخر تیم ملی هم اصلا دعوت نشد و جای خود را به سید حسین حسینی گلر موفق استقلال داد. نیازمند که می داند با ادامه این وضعیت در فصل آینده، جایی در فهرست مسافران جام جهانی نخواهد داشت، می خواهد سال بعد به ایران برگردد تا بتواند برای حضور در قطر شانس داشته باشد. به این ترتیب باید به زودی شاهد بازگشت یکی دیگر از لژیونرهای فوتبال ایران به لیگ برتر خودمان باشیم. از طرفی وضعیت رشید مظاهری هم در سپاهان اصلا مناسب نیست. گلر سابق استقلال و تیم ملی که در نیم فصل راهی سپاهان شد، به غیر از حواشی زیادی که بیرون از زمین فوتبال برایش به وجود آمد، در زمین هم اصلا عملکرد خوبی نداشته و نتوانست انتظارات سپاهانی ها را برآورده کند. از همین رو احتمال قطع همکاری سپاهان با رشید وجود دارد.

شنیده ها حاکی از آن است که در صورت بازگشت نیازمند به فوتبال ایران، باشگاه سپاهان یکی از مشتریان جدی این گلر خواهد بود و ممکن است پیام جانشین رشید در سپاهان شود. البته احتمال حضور این گلر در پرسپولیس هم وجود دارد.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین